XXXIV MIÊDZYNARODOWY MARATON ŒWINOUJŒCIE – WOLGAST

WYNIKI
Kobiety
Miejsce Miejsce
w kategorii wiekowej
Kategoria
wiekowa
Nazwisko, Imiê Miasto / Klub Czas Numer
startowy
1. 1. W35 KAZYMIROWA, Olga (Ostrow Wlkp) 3:06:08 43
2. 1. W20 HEINZE, Juliane AC Apolda 3:07:23 201
3. 1. W45 JAVORNIK, Helena (Maribor) 3:10:10 211
4. 1. W40 VECERKOVÁ, Hana (Otrokovice) 3:27:53 333
5. 2. W40 RATZ, Dörte (Ammersbek) 3:48:38 282
6. 1. W50 GASA, Carola SV Mihla 3:49:31 190
7. 2. W45 SPIEß, Karén Strausberger Paragrafenreiter 3:53:29 314
8. 3. W45 KUHLMEY, Andrea Bernauer Lauffreunde 3:54:36 235
9. 3. W40 REHN, Sylvia (Hamburg) 3:57:17 285
10. 4. W45 PASLER, Simone (Kemnitzerhagen) 3:57:27 269
11. 2. W35 KNOBLOCH, Antje Rot Weiß Thyrow 3:58:49 222
12. 4. W40 MICHALSKA, Magorzata (Swinoujscie) 4:02:23 60
13. 2. W20 RADATZ, Chrissi DRK Wasserwacht Berlin-Nordost 4:08:36 280
14. 5. W40 HERING, Carola Chemnitz 4:09:23 204
15. 2. W50 LINDENAU, Ramona streakrunner 4:17:57 244
16. 1. W30 LENZ, Franka (Wismar) 4:18:47 243
17. 1. W60 LASOTA, Irena (Walcz) 4:20:57 54
18. 2. W60 BÜTTNER, Annegret 1. SV Gera 4:21:33 169
19. 5. W45 BEUTLER, Gabi (Riesa) 4:26:24 159
20. 2. W30 DZIEDZIC, Izabela (Gdansk) 4:29:03 23
21. 3. W50 ROZKRUT, Ewa (Szczecin) 4:30:25 81
22. 1. W65 HERMANN, Elisabeth (Berlin) 4:31:57 205
23. 4. W50 MICHALSKA, Agnieszka (Swinoujscie) 4:34:26 59
24. 6. W45 SZYSZKA, Beate (Groß Nemerow) 4:36:43 325
25. 7. W45 ERTL, Margret (Erfurt) 4:39:11 179
26. 1. W70 STASIEWICZ, Wiera (Hajnówka) 5:04:23 89
27. 5. W50 WOLLNY, Danuta (Darmstadt) 5:05:43 50
28. 8. W45 SCHULTZ, Anke (Templin) 5:21:27 305
Mê¿czyŸni
Miejsce Miejsce
w kategorii wiekowej
Kategoria
wiekowa
Nazwisko, Imiê Miasto / Klub Czas Numer
startowy
1. 1. M35 BARTKIEWICZ, Krzysztof (Torun) 2:39:42 7
2. 1. M30 KAZYMIROW, Oleksandr (Ostrow Wlkp) 2:41:44 42
3. 1. M20 HRYCIUK, Lukasz (Debno) 2:52:00 31
4. 1. M40 MILTZLAFF, Marco LAV Zeven / BSG Deutscher Ring 2:57:23 257
5. 1. M50 CHRUSZCZ, Jerzy Marek (Opole) 3:00:41 15
6. 1. M55 CHUDY, Henryk (Slawno) 3:06:53 16
7. 2. M20 WEGNER, Stefan HSG Uni Greifswald 3:08:12 341
8. 1. M45 GÓRALSKI, Krzysztof (Torun) 3:10:58 29
9. 2. M50 MICKIEWICZ, Wojciech (Miedzyzdroje) 3:11:44 62
10. 2. M35 RADTKA, Tomasz (Lobzenica) 3:12:01 79
11. 2. M45 WEGNER, Robby (Schorfheide) 3:13:26 340
12. 2. M40 DRESSEL, Thomas (Potsdam) 3:14:48 175
13. 2. M55 MALINOWSKI, Zbigniew (Kolobrzeg) 3:15:03 57
14. 2. M30 PROKOPCZUK, Adam (Szczecin) 3:15:34 77
15. 3. M50 KLOS, Stefan (Berlin) 3:18:06 220
16. 3. M45 PÖßEL, Kai-Uwe (North Potomac) 3:18:12 275
17. 3. M35 PIECHOWSKI, Danny SG Eintracht Ebendorf 3:18:49 271
18. 4. M35 RADTKA, Artur (Wyrzysk) 3:18:53 78
19. 5. M35 WIACEK, Cezary (Szczecin) 3:19:57 111
20. 3. M20 LENTZ, Tom Vogtland Radio / Autobund.de 3:20:31 242
21. 4. M50 ANDRZEJEWSKI, Piotr (Swinoujscie) 3:20:42 1
22. 3. M40 PISZCZATOWSKI, Wojciech (Warszawa) 3:20:58 75
23. 5. M50 PRUSSAK, Detlef TSV Bärenstein 3:21:45 278
24. 3. M30 BOGNER, Mark (Kalaheo, HI) 3:22:43 164
25. 6. M35 FALK, Michael Strandläufer Usedom 3:23:23 182
26. 4. M45 KOHLMEYER, Thomas LAV Alfeld 3:24:12 225
27. 5. M45 SMOLKA, Stefan Finowfurt 3:25:02 313
28. 4. M40 KOMITSCH, Andre CmM Teltow 3:28:12 227
29. 6. M50 REHBERG, Andreas Guest b.HGW 3:28:43 284
30. 6. M45 MICHALSKI, Janusz (Swinoujscie) 3:28:48 61
31. 7. M45 SCHULZ, Carsten (Greifswald) 3:29:12 306
32. 7. M35 STEINER, Mario Team Formsache Wolgast 3:30:15 319
33. 4. M30 BABINSKI, Maciej (Swinoujscie) 3:30:23 2
34. 8. M45 BACZEWSKI, Edward (Walbrzych) 3:30:29 3
35. 7. M50 HEITZWEBEL, Dirk Weyher Lauftreff 3:30:30 202
36. 8. M35 ROTKIEWICZ, Marek (Szczecin) 3:33:01 80
37. 1. M60 BUREK, Andrzej (Szczecin) 3:34:09 13
38. 5. M40 TEICHERT, Markus HV Altentreptow 3:34:51 327
39. 8. M50 NORDMANN, Malte Pankow-Team 07 3:35:08 266
40. 6. M40 SCHÖLZKE, Thomas Laufteam Rügen 3:35:38 6781
41. 9. M45 JOPPEK, Remigiusz (Swinoujscie) 3:35:40 35
42. 10. M45 STEIN, Thomas Renntiere 3:35:43 318
43. 7. M40 KONOPKA, Slawek (Chelmiec) 3:36:44 48
44. 8. M40 ERTL, Rainer (Erfurt) 3:36:51 180
45. 5. M30 FILIPEK, Marcin (Choszczno) 3:37:02 26
46. 9. M50 MUHS, Matthias TV - Fürstenwalde 3:37:25 259
47. 9. M40 SZACILOWSKI, Piort (Swinoujscie) 3:38:40 92
48. 10. M40 THUL, Alexander Tri-Force Fulda 3:39:17 330
49. 9. M35 SAM, Christian (Kleinostheim) 3:39:28 295
50. 1. M65 LACHMANN, Heinz (Berlin) 3:39:46 238
51. 10. M50 DICTUS, Jörg FreiLauf 3:40:32 171
52. 10. M35 KAZIECZKO, Mateusz (Gdansk) 3:40:53 41
53. 6. M30 BAK, Bartlomiej (Stuchowo) 3:41:53 8
54. 11. M40 LÖHRS, Jan-Heiko (Casekow) 3:42:55 6768
55. 4. M20 PAZDER, Antoni (Poznan) 3:43:18 72
56. 11. M45 PRIEM, Holger 1. LAV Torgelow 3:43:27 276
57. 12. M40 FAULHABER, Matthias Unterwegs im Auftrag des Herrn 3:44:16 183
58. 13. M40 UTKE, Nils-Steffen LSV Teterow 3:44:19 6792
59. 1. MJ U20 KOBIELAK, Piotr (Starogard) 3:44:55 45
60. 11. M35 BUCZYNSKI, Marek (Jasien) 3:45:10 12
61. 14. M40 DERDA, Robert (Szczecin) 3:45:27 19
62. 2. M60 TOCKI, Dariusz (Olszyna) 3:45:35 101
63. 15. M40 MELLENTHIN, Jens LAC Mühl Rosin 3:46:02 253
64. 12. M45 SCHMIDT, Jacek (Szczecin) 3:46:58 84
65. 13. M45 KRATZER, Josef LT Reichertshausen 3:47:15 6788
66. 3. M60 LASOTA, Miroslaw (Walcz) 3:48:44 53
67. 4. M60 HESS, Arthur (Tantow) 3:49:03 206
68. 2. M65 FOKKEN, Dr. Bernhard Lupus Team Zehdenick 3:49:39 173
69. 14. M45 WITZEL, Dirk (Ribnitz-Damgarten) 3:50:59 344
70. 16. M40 STIER, Ronny (Zirtow) 3:51:34 320
71. 3. M55 STREHLKE, Reiner TV Utfort-Eick 3:51:38 323
72. 5. M60 DUL, Wieslaw (Jelenia Góra) 3:51:51 22
73. 4. M55 CZUCHWICKI, Waclaw (Zbaszyn) 3:52:15 17
74. 11. M50 TORNOW, Birger FHSG Stralsund 3:52:24 331
75. 12. M50 STEIN, Jens (Wackerow) 3:52:38 317
76. 17. M40 DUDZIAK, Jan (Swinoujscie) 3:52:54 21
77. 13. M50 LINDENBERGER, Ulman Blazing Turtles 3:53:15 245
78. 1. M70 TREFON, Emanuel (Piekary Sl.) 3:53:27 102
79. 7. M30 KREUSCH, Jörn Tobias (Niesky) 3:53:27 232
80. 15. M45 SEYFERT, Volker (Leipzig) 3:53:38 311
81. 8. M30 TALANDA, Grzegorz (Swinoujscie) 3:53:54 99
82. 5. M55 VOIGT, Peter Rennsteiglaufverein 3:54:11 335
83. 12. M35 WOLF, Christian (Berlin) 3:54:32 346
84. 5. M20 LÜTZOW, Moritz (Hannover) 3:54:37 249
85. 6. M20 ECKERMANN, Nils (Hannover) 3:54:37 177
86. 13. M35 ORLOWSKI, Pawel (Swinoujscie) 3:55:09 67
87. 16. M45 HAASER, Matthias TV Witzhelden 3:55:12 197
88. 18. M40 HOFFMANN, Klaus SV Eintracht Zinnowitz 3:57:13 207
89. 14. M50 OSKIERKO, Roman (Lubsko) 3:57:43 68
90. 17. M45 MATSCHULLA, Raik (Rostock) 3:57:50 250
91. 6. M55 GEYER, Dieter pingpank.de 3:58:13 191
92. 9. M30 DZIUBINSKI, Michal (Mosty) 3:58:51 24
93. 18. M45 KOCH, Thomas FHSG Stralsund 3:58:56 224
94. 19. M40 KOZLIK, Tilo Chemnitz 3:58:59 228
95. 15. M50 URBAN, Andreas SG Dynamo Dresden 3:59:23 353
96. 10. M30 WRONSKI, Krzysztof (Swinoujscie) 4:00:19 112
97. 20. M40 WNOROWSKA, Costantin (Swinoujscie) 4:01:46 104
98. 21. M40 BAJGERT, Robert (Kolobrzeg) 4:02:11 4
99. 22. M40 LÖFFLER, Steffen rbb-Laufbewegung Cottbus 4:02:12 247
100. 7. M20 ABRAHAM, Torsten (Krummin) 4:02:17 6769
101. 23. M40 KABATA, Jacek (Mrzezyno) 4:02:19 36
102. 19. M45 MUSIAL, Steffen (Taucha) 4:03:03 262
103. 24. M40 PASEWALDT, Steven VfB IMO Merseburg 4:03:45 268
104. 16. M50 SCHRAMM, Peter (Essen) 4:04:14 303
105. 17. M50 KÜHL, Thomas Lupus Team Zehdenick 4:04:24 234
106. 11. M30 SCHNATZ, Mark (hamburg) 4:04:33 301
107. 20. M45 LINDNER, Andreas Müggelrunner 4:05:40 5689
108. 12. M30 PIETRAKOWSKI, Grzegorz (Szczecin) 4:06:50 73
109. 8. M20 KOLODZIEJCZYK, Wojtek (Niechorze) 4:07:16 46
110. 3. M65 BOSSE, Reinhard Oberkrämer Bötzow 4:08:13 167
111. 14. M35 KIEDOWSKI, Artur (Bierutów) 4:08:24 44
112. 4. M65 HINNEL, Grzegorz (Szczecin) 4:09:03 30
113. 25. M40 DREWNIAK, Marcin (Wroclaw) 4:09:29 20
114. 26. M40 KOMPANOWSKI, Mariusz (Lubiszyn) 4:10:52 47
115. 21. M45 HUNHOLD, Jens (Rathenow) 4:12:10 208
116. 22. M45 PIELOK, Alois Vfl.Nauen 4:12:10 272
117. 23. M45 VON ULENIECKI, Alexander LG Mauerweg Berlin 4:13:17 336
118. 7. M55 JANISZEWSKI, Guenter DUV 4:13:19 210
119. 18. M50 CZOSKE, Jörg Fürstenkeller Neubrandenburg 4:13:38 170
120. 15. M35 KREBS, André HVK-Krebs Neustrelitz 4:13:53 231
121. 8. M55 MÖLLER-LANGE, Jens LT Einfeld 4:14:01 258
122. 27. M40 ALBRECHT, Niels SV Union Wesenberg 4:14:56 151
123. 9. M55 KÜHNE, Hans-Joachim Daring Friends Stralsund 4:15:44 236
124. 24. M45 MEYER, Christian Lubmin 4:15:56 255
125. 25. M45 PASLER, Steffen (Kemnitzerhagen) 4:16:07 270
126. 10. M55 SZYMCZAK, Krzysztof (Szczecin) 4:16:33 95
127. 26. M45 KÄMMERER, Gunter Fun Runners Hanstedt 4:17:17 213
128. 19. M50 HEIDSCHMIDT, Mathias (Tützpatz) 4:18:15 6787
129. 20. M50 WEBER, Roland Müritz-Nationalpark 4:18:25 339
130. 21. M50 HEIN, Uwe SV Buddenhagen 68 4:18:42 200
131. 9. M20 SMEKTALA, Tomasz (Gostyn) 4:21:06 86
132. 28. M40 TUTAK, Marcin (Szczecin) 4:21:06 103
133. 29. M40 ALTKUCKATZ, Marco Die 3 Lubolzer 4:21:37 152
134. 30. M40 KUNZE, Mathias (Sachsdorf) 4:22:19 237
135. 31. M40 RUDEL, Matthias LG Elbblitze SV Grieben 47 4:24:01 293
136. 13. M30 MACKOWIAK, Krzysztof (Koszalin) 4:24:12 56
137. 32. M40 SKROBUK, Adam (Szczecin) 4:24:13 85
138. 6. M60 FRONTCZAK, Marek (Kalisz) 4:25:56 27
139. 16. M35 KULA, Sambor (Swinoujscie) 4:27:29 52
140. 33. M40 MISZUK, Artur (Szczecin) 4:28:08 63
141. 2. M70 PLICKAT, Peter Canisius Kolleg 4:29:03 274
142. 7. M60 LEHMANN, Gerd (Berlin) 4:29:18 241
143. 22. M50 KRÄMER, Frank RVR 4:30:22 229
144. 27. M45 SWIRGON, Robert (Swinopujscie) 4:31:18 97
145. 34. M40 BAUKUS, Enrico Mirow 4:31:43 154
146. 11. M55 PRINS, Bernhard (Berlin) 4:32:49 288
147. 23. M50 SCHULZ, Thomas (Altentreptow) 4:33:28 307
148. 24. M50 SZYMCZAK, Jaroslaw (Lomianki) 4:33:32 113
149. 10. M20 BULUT, Ali (Wolgast) 4:35:22 168
150. 28. M45 KÖLLER, Wolfgang FH Runners Berlin 4:35:54 226
151. 12. M55 TARACH, Reinhard (Bosau) 4:35:54 326
152. 13. M55 NADKANSKI, Andrej Hermes Gryfino 4:36:28 115
153. 8. M60 MROZEK, Andrzej (Swinoujscie) 4:36:32 64
154. 25. M50 THORMANN, Ralf Torgelow 4:38:29 329
155. 14. M55 RÖDER, Werner (Berlin) 4:38:36 289
156. 29. M45 MENZEL, Michael (Berlin) 4:40:08 254
157. 30. M45 THIEM, Steffen (Berlin) 4:40:11 328
158. 35. M40 WILCZEK, Uwe Thyrow 4:40:40 342
159. 11. M20 WILKES, Torsten (Kiel) 4:40:50 6782
160. 12. M20 MÜLLER, Enrico VSV Lassan 4:41:36 260
161. 36. M40 BECKER, Daniel (Fürstenwalde) 4:42:08 155
162. 26. M50 SALITA, Lech (Gniezno) 4:42:21 83
163. 31. M45 LUTHER, Heiko Ermreuth 4:43:00 248
164. 37. M40 BOLLNOW, Frank Stralsund-runners 4:43:01 6796
165. 17. M35 FREESE, Jan Team Formsache Wolgast 4:43:17 187
166. 27. M50 SCHACHT, Torsten 100 Marathon Club 4:44:49 297
167. 14. M30 BEBEN, Artur (Kliniska Wielkie) 4:45:05 9
168. 38. M40 GAPINSKI, Dariusz (Kliniska Wielkie) 4:45:05 28
169. 28. M50 JANISZEWSKI, Mieczyslaw (Szczecin) 4:45:18 33
170. 15. M30 STRAUß, Christian (Wildau) 4:47:23 322
171. 16. M30 BERGHAUS, Rainer (Wildau) 4:47:24 157
172. 18. M35 STANCZYK, Piotr (Police) 4:48:24 88
173. 15. M55 RÜSENBERG, Michael TV  1895 Steinheim 4:50:06 294
174. 29. M50 SCHNEIDER, Ingmar (Berlin) 4:51:24 302
175. 39. M40 SCHWEIZER, Maik ESV Angermünde " Die Lokvögel" 4:51:39 309
176. 3. M70 MIEß, Bernd Rennsteiglaufverein 4:53:39 256
177. 40. M40 ZASTAWA, Adam (Kliniska Wielkie) 4:56:18 108
178. 32. M45 KAUL, Carsten LG Elbblitze SV Grieben 47 4:57:49 215
179. 16. M55 RIBITZKI, Gunnar (Fürth) 4:58:17 286
180. 9. M60 PACKEBUSCH,, Stefan (Allendorf) 4:58:26 267
181. 10. M60 KORZEB, Zenon (Gryfino) 4:59:01 49
182. 30. M50 PIEPENBRINK, Thomas (Gaggenau) 4:59:54 273
183. 17. M55 STEFFENS, Ulrich LG Elbblitze SV Grieben 47 5:00:36 316
184. 17. M30 MARCZEWSKI, Bartosz (Stargard) 5:01:08 58
185. 31. M50 QUADT, Walter Laufgruppe Balm 5:03:24 279
186. 32. M50 BEUTLER, Ralf (Riesa) 5:03:24 160
187. 11. M60 BOHN, Gunter GMRV Kleinmachnow 5:06:28 165
188. 19. M35 BEGOWSKI, Marek (Kamien Pom.) 5:07:30 10
189. 18. M30 ROß, Sebastian Team Formsache Wolgast 5:09:40 292
190. 18. M55 WOLNIAK, Andrzej (Kalisz) 5:11:12 105
191. 13. M20 FÖRSTER, Steve (Greifswald) 5:11:52 186
192. 33. M50 NIX, Dr. Thomas (Berlin) 5:13:39 263
193. 41. M40 EINFELDT, Jens (Kiel) 5:14:12 178
194. 14. M20 PAULOUSKI, Uladzimir (Szczecin) 5:16:06 71
195. 19. M55 KINDER, Klaus (Nordenham) 5:18:51 217
196. 20. M55 VIERLING, Egbert (Neubrandenburg) 5:23:02 334
197. 12. M60 LEHMANN, Dieter (Ahrensfelde) 5:35:28 240