Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!
L.P. | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub | O sobie... | Opłata |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAROSŁAW | MARKOWSKI | ZŁOTÓW | ZŁOTÓW | ||
2 | MACIEJ | SEYDAK | DEBRZNO | Bosco Team | ||
3 | DANIEL | BARALKIEWICZ | INOWROCŁAW | Kyokushin | tak | |
4 | DOMINIKA | GIZIŃSKA | PIECHOWICE | tak | ||
5 | MAKSYMILIAN | BROŻYNA | DEBRZNO | LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW | ||
6 | ŁUKASZ | KASZUBA | KOSZALIN | Farmer Sport&Drinking Team | tak | |
7 | TOMASZ | LINERT | ZŁOTÓW | |||
8 | MIROSŁAW | SŁOMSKI | GOLUB-DOBRZYŃ | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | ||
9 | MARCIN | MIKOŁAJCZYK | PIŁA | Kameleonteam | ||
10 | MARCIN | BACHTIAK | BIAŁOGARD | JacaCoach | tak | |
11 | SŁAWOMIR | STOLTMAN | BYTÓW | Wybierz… | tak | |
12 | PAWEŁ | DRABJEWSKI | WIĘCBORK | Tkkf Wodnik Więcbork | tak | |
13 | SZYMON | SZWAJŁYK | DEBRZNO | LKS Drogowiec Złotów | ||
14 | BARTŁOMIEJ | MROZIK | DEBRZNO | Brak | Kolarz | |
15 | KRZYSZTOF | SIKORA | ŁOBŻENICA | tak | ||
16 | ŁUKASZ | OLSZEWSKI | KŁECKO | Kłecko Cycling Team | tak | |
17 | SZYMON | SERBIN | KŁECKO | Kłecko Cycling Team | tak | |
18 | PAWEŁ | ZYŚKO | KOSZALIN | tak | ||
19 | ŁUKASZ | KOWALSKI | POZNAŃ | Kowalsky-Jakie Mamy Opcje? | tak | |
20 | TOMASZ | KOWALSKI | SKRZATUSZ | Kowalsky-Jakie Mamy Opcje? | tak | |
21 | PATRYK | KOPCZYŃSKI | JANIKOWO | Szosa kujawy | tak | |
22 | PAWEŁ | KORTAS | JANIKOWO | |||
23 | STANISŁAW | RADACH | JANIKOWO | amator, od 3 lat uczestniczę w wielu wyścigach dla amatorów głównie szosowych,ale też sporadycznie w MTB | tak | |
24 | BARTŁOMIEJ | PRZYBYLSKI | PIŁA | BoscoTeam Piła | ||
25 | SŁAWOMIR | SOKALSKI | WĄGROWIEC | Sokowirówka | tak | |
26 | KRZYSZTOF | SOKALSKI | POZNAŃ | Sokowirówka | tak | |
27 | BARTOSZ | CHOJNACKI | KOSZALIN | JacaCoach | tak | |
28 | WOJCIECH | JANISZEWSKI | LEŚNA JANIA | Team MX Skórcz | ||
29 | ŁUKASZ | KWAŚNIEWSKI | OSIEK | Team MX Skórcz | ||
30 | RADOSŁAW | LATAŃSKI | KUSICE | Toyota Kawisbike Team Słupsk | tak | |
31 | PAWEŁ | ŻMUDZKI | LĘBORK | LZKA Wataha Lębork | ||
32 | KRZYSZTOF | JUSZCZAK | KOSZALIN | tak | ||
33 | KRZYSZTOF | KOSMATKA | PIŁA | Kosmalbike Piła | ||
34 | PIOTR | MYSZKOWSKI | BORZYTUCHOM | Baszta Bytów | ||
35 | MAREK | SZTANDERA | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | |||
36 | ROMUALD | SOKALSKI | POZNAŃ | Sokowirówka Team | tak | |
37 | MARTA | FLORCZYK | DEBRZNO | |||
38 | RYSZARD | BORYSIEWICZ | KOSZALIN | Dziki Koszalin | tak | |
39 | RYSZARD | CHRUT | DEBRZNO | |||
40 | MACIEJ | KOSIŃSKI | CZŁUCHÓW | Sportowy Człuchów / Fabryka | ||
41 | SŁAWOMIR | PITUCH | BYTÓW | Ta Ko Team | ||
42 | ŁUKASZ | SZYMBORSKI | PIŁA | PellasX | tak | |
43 | MAREK | JUST | PIŁA | Kameleontem | ||
44 | IRENEUSZ | MIGOWSKI | STAROGARD GDAŃSKI | tak | ||
45 | MATEUSZ | ADAMOWSKI | LIPKA | LKS Drogowiec Złotów | ||
46 | MICHAŁ | KACA | DEBRZNO | Don Bosco Team Debrzno | ||
47 | JAN | KRUPIŃSKI | DEBRZNO | |||
48 | JANUSZ | BARTCZAK | SZWECJA | Grom Szwecja | tak | |
49 | PAWEŁ | BARTCZAK | POZNAŃ | 1986 | tak | |
50 | GRZEGORZ | ROGOZIŃSKI | ŚWIDNICA | Diversey Team | ||
51 | TOMASZ | OSTOJICZ | ZIELONA GÓRA | Diversey Team | ||
52 | MIROSLAW | WOJDA | KOSZALIN | Dziki Koszalin | ||
53 | JACEK | KUZYNIN | CHOSZCZNO | 2x3 Racing Team | ||
54 | PRZEMYSŁAW | JANIK | SZCZECIN | 2x3 Rcing Team | tak | |
55 | MARCIN | KOŁAKOWSKI | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | tak | |
56 | MACIEJ | GÓRSKI | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | tak | |
57 | RADOSŁAW | KAMINSKI | BYTÓW | |||
58 | BARTŁOMIEJ | OSTROCHALSKI | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | KOCHAM ROWER :) | tak |
59 | MICHAŁ | SERBIN | KŁECKO | Kłecko Cycling Team | tak | |
60 | URSZULA | MUNDZIA | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | tak | |
61 | KAMIL | WEGNER | LĘBORK | Klub Kolarski Lew Lębork | tak | |
62 | SŁAWOMIR | MACIEJEWSKI | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | tak | |
63 | DARIUSZ | KANIA | ŻNIN | tak | ||
64 | PRZEMYSLAW | BURZYCH | POLICE | 2X3 RACING TEAM | ||
65 | PAWEŁ | STRZELECKI | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | Dzik jest dziki dzik jest zły ! | tak |
66 | MICHAL | KONRADOWSKI | SZCZECIN | 2X3 RACING TEAM | ||
67 | SŁAWOMIR | TURONEK | ROGOWO | KŁECKO CYCLING TEAM | tak | |
68 | DARIUSZ | STANKOWSKI | SLUPSK | |||
69 | RADEK | JASKULSKI | GNIEZNO | Skoda Auto Szkoła Bike Team | ||
70 | DAWID | KLEIST | DEBRZNO | Bosco Team Debrzno | ||
71 | MAREK | BYCZYŃŚKI | ŻNIN | Amator | tak | |
72 | JACEK | MODRZYŃSKI | PIŁA | Kameleon team | ||
73 | MAREK | TACIAK | PIŁA | Kameleonteam | ||
74 | ZBYSZEK | KACZAŁA | SZCZECIN | Rowery Turowski Team | tak | |
75 | MARCIN | MAŁAS | BYDGOSZCZ | AZS Politechnika Gdańska | ||
76 | ARKADIUSZ | ZARYCHTA | MOGILNO | FRI Racing Team | ||
77 | MAŁGORZATA | HOWIS | STARGARD | JF Duet Goleniów Spectrum Bike | ||
78 | FRANCISZEK | HARBACEWICZ | STARGARD | JF Duet Goleniów Spectrum Bike | ||
79 | GRZEGORZ | DEUS | SZCZECINEK | SRS Szczecinek | ||
80 | PAWEŁ | ŻYWICKI | BYTÓW | MLKS Baszta Bytow |
Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by