Copyright © 2011-2016 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin



Lista zgłoszonych do biegu
4 pory roku - III edycja

Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!

L.P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub O sobie... Dystans Opłata
1DANIELWILKKRZYŻ WLKPKlub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wl8,6 km (bieg)000
2KATARZYNABANASZKIEWICZKACZORY19687 km (marsz)000
3MACIEJJANIKPIŁAZASAPANI HYDRO7 km (marsz)tak
4ALEKSANDRAJAWORSKANIEODLA7 km (marsz)tak
5LESZEKJAWORSKINIEODLA7 km (marsz)tak
6HANNAŁAPACZOSIEK NAD NOTECIĄ7 km (marsz)tak
7MICHAŁRATKAPIŁAe-fizjo team7 km (marsz)tak
8MARIASERÓWKAWYRZYSK7 km (marsz)tak
9JACEKSZYMAŃSKISKÓRKA7 km (marsz)tak
10DANUTATADYCHZŁOTÓW7 km (marsz)tak
11JOLANTAWRONAZŁOTÓWPseudobiegaczki7 km (marsz)000
12HALINAZIĘBAZŁOTÓWPseudobiegaczki7 km (marsz)tak
13AGNIESZKACERANOWSKATRZCIANKAPsedobiegaczki8,6 km (bieg)tak
14DOMINIKMĄCZYŃSKIPIŁAE-FIZJO TEAM8,6 km (bieg)tak
15MIECZYSŁAWSELLOSIEK NAD NOTECIĄ8,6 km (bieg)tak
16HANNASZYMAŃSKASKÓRKA8,6 km (bieg)tak
17PIOTRWOLSKIŻELEŹNICA8,6 km (bieg)tak
18GRZEGORZWOŹNIAKKRAJENKAKlub Biegowy TSK Orzeł Osiek8,6 km (bieg)tak
19AGNIESZKAZIĘBA-BŁASZKIEWICZKOSZTOWO8,6 km (bieg)tak
20MAREKTOWSTOKORYZŁOTÓWZłotów8,6 km (bieg)000
21GRZEGORZSZPOJDAWYRZYSKKlub Biegowy TSK Orzeł Osiek8,6 km (bieg)tak
22MATEUSZJOSZKOWYRZYSK8,6 km (bieg)tak
23JANUSZGRZEŚKPIŁA8,6 km (bieg)tak
24PIOTRKUICHZŁOTÓWLill-Sport8,6 km (bieg)tak
25ANNAKUICHZŁOTÓWLill-Sport7 km (marsz)tak
26ARKADIUSZFRĄCZEKKACZORYARKITygrysek z Kubusia Puchatka8,6 km (bieg)tak
27JERZYLAJTERPIŁA4 Run Team Piła7 km (marsz)tak
28BARTŁOMIEJLEWANDOWSKIWYRZYSKTSK Orzeł Osiek8,6 km (bieg)tak
29BARBARADREWNOWSKA TRZCIANKA ZASAPANI 7 km (marsz)000
30SPRZEDAMPASSATA TANIOMAŁYPRZEBIEG8,6 km (bieg)000
31DANUTAPIOTROWSKAZŁOTÓWLill-Sport7 km (marsz)tak
32AGNIESZKABIADOŃZŁOTÓWLill-Sport7 km (marsz)tak
33WIOLETTABANACZYKZŁOTÓWLill-Sport8,6 km (bieg)tak
34DOROTANIEDZIELAZŁOTÓWLill-Sport8,6 km (bieg)tak
35JANUSZSARNOWSKIZŁOTÓWLill-Sport8,6 km (bieg)tak
36ILONAGAJDAZŁOTÓWLill-Sport8,6 km (bieg)tak
37KATARZYNAŁABĘDŹZŁOTÓWLill-Sport7 km (marsz)tak
38STANISŁAWLENARTOWICZSTARA LUBIANKADerby Stara Łubianka7 km (marsz)tak
39KAMILAJUREKBIAŁOŚLIWIE19837 km (marsz)000
40TOMASZRUDZIŃSKIWYRZYSKKlub Biegowy TSK Orzeł Osiek8,6 km (bieg)tak
41JUSTYNAWENDORFFZŁOTÓW PseudobiegaczkiLubię biegać z Agnieszką C.:)) I trenować z Izą S.8,6 km (bieg)tak
42BEATARAJEWSKAPIŁADaj radość niepełnosprawnym7 km (marsz)000
43SEBASTIANRAJEWSKAPIŁAKS IDMAR RACING TEAM7 km (marsz)000
44DANIELSZMYTWYSOKAKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK8,6 km (bieg)tak
45ŁUKASZMARCHELPIŁA-8,6 km (bieg)000
46ANITAHASSPIŁAE-FIZJO TEAM8,6 km (bieg)tak
47ARTURHASSPIŁAE-FIZJO TEAM8,6 km (bieg)tak
48JAKUBFILIPIAKOSIEK NAD NOTECIĄKlub Biegowy TSK Orzeł Osiek8,6 km (bieg)000
49IZABELAGRABOWSKA KACZORY 8,6 km (bieg)000
50BEATARAJEWSKAPIŁADaj radość niepełnosprawnym7 km (marsz)000
51WIESŁAWKOPPIŁA7 km (marsz)000
52MICHAŁPRZEWOŹNIAKPIŁAONIONRUNNERS8,6 km (bieg)000
53KAMILAKUBIŃSKAOSIEK NAD NOTECIĄ8,6 km (bieg)000

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 33 Online

Pokaż liste