Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!
L.P. | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub | O sobie... | Dystans | Opłata |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARKADIUSZ | OLEARCZYK | BOBOLICE | Bobolickie Bractwo Biegowe | 10 km (bieg) | tak | |
2 | PATRYK | OLEARCZYK | BOBOLICE | Bobolickie Bractwo Biegowe | 10 km (bieg) | ||
3 | KAROLINA | CHORĄŻY | KOSZALIN | LEO-TEAM | 10 km (bieg) | tak | |
4 | ROBERT | GALICKI | BOBOLICE | Bobolickie Bractwo Biegowe | 10 km (bieg) | ||
5 | ADAM | NOWAK | SZCZECINEK | Szczecineckie Bractwo Biegowe | 10 km (bieg) | tak | |
6 | TOMASZ | PIEKARZEWICZ | BOBOLICE | Bobolickie Bractwo Biegowe | 10 km (bieg) | tak | |
7 | SYLWIA | PIEKARZEWICZ | BOBOLICE | Bobolickie Bractwo Biegowe | 10 km (bieg) | tak | |
8 | WIESŁAW | SUSKI | MANOWO | 10 km (bieg) | |||
9 | ANDRZEJ | SOMINKA | DARŁOWO | SSB (SobieSamBiegam) | 10 km (bieg) | ||
10 | GRZEGORZ | ANDRUSZKIEWICZA | SZCZECINEK | Parkrun SZCZECINEK | Aby do mety dalej nie biegnę | 10 km (bieg) | tak |
11 | WOJCIECH | WIECZOREK | BYDGOSZCZ | 10 km (bieg) | tak | ||
12 | KLAUDIA | GRODZICKA | BOBOLICE | 5 km (bieg) | tak | ||
13 | TADEUSZ | JAKIMIEC | SZCZECINEK | Husaria Szczecinek | 5 km (marsz) | tak | |
14 | JACEK | RAMIĄCZEK | ŚWIELINO | 10 km (bieg) | tak | ||
15 | STANISŁAW | MRUGALSKI | MIASTKO | MTS Hamer | 5 km (bieg) | ||
16 | MAGDA | ŚWITOŃ | GRYFICE | RunGryf | 5 km (bieg) | ||
17 | ANNA | KUICH | ZŁOTÓW | Lill-Sport | 5 km (marsz) | tak | |
18 | PIOTR | KUICH | ZŁOTÓW | Lill-Sport | 10 km (bieg) | tak | |
19 | MATEUSZ | BORTNIK | BOBOLICE | 10 km (bieg) | tak | ||
20 | JAROSŁAW | SURUS | KŁANINO | Biegam bo chcę. | 10 km (bieg) | tak | |
21 | KATARZYNA | ŁABĘDŹ | BIELAWA | Lill-sport | 5 km (marsz) | tak | |
22 | RYSZARD | WRONA | ZŁOTÓW | Lill-sport | 5 km (marsz) | tak | |
23 | JOANNA | DUBISZ | ZŁOTÓW | Lill-sport | 5 km (marsz) | tak | |
24 | AGNIESZKA | BIADON | TARNÓWKA | Lill-sport | 5 km (marsz) | tak | |
25 | DOROTA | NIEDZIELA | ZŁOTÓW | Lill-sport | 5 km (bieg) | tak | |
26 | JANUSZ | SARNOWSKI | ZŁOTÓW | Lill-sport | 10 km (bieg) | tak | |
27 | ANETA | BINGER | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | 5 km (bieg) | tak | ||
28 | JAROSŁAW | MOSZCZYŃSKI | BOBOLICE | Sam dla siebie | 10 km (bieg) | ||
29 | WANDA | MIECZKOWSKA | BOBOLICE | 5 km (marsz) | |||
30 | BOGDAN | BARCZYŃSKI | CYBULINO | 5 km (marsz) | |||
31 | BOGUMIŁA | SZARMACH | KOŁCZYGŁOWY | 10 km (bieg) | |||
32 | MAGDALENA | KRYNICKA | TRZEBIATÓW | 5 km (bieg) | |||
33 | MAŁGORZATA | KRYNICKA GRZYB | TRZEBIATÓW | Gosia | 5 km (bieg) | ||
34 | PIOTR | ADAMUS | BOBOLICE | Bobolickie Bractwo Biegowe | 10 km (bieg) | tak | |
35 | PAWEŁ | MISZTAL | BOBOLICE | BObolice | 10 km (bieg) | ||
36 | ANDRZEJ | JABŁOŃSKI | CZARNE | 10 km (bieg) | |||
37 | KASIA | KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA | CZARNE | Czarbe Biega | 5 km (bieg) | ||
38 | ANDRZEJ | BAWOŁ | KRĘPA | ;-) | biegam bo lubię :-) | 10 km (bieg) | |
39 | WIOLETA | BAWOŁ | KRĘPA | ;-) | biegam bo lubię :-) | 5 km (bieg) | |
40 | JACEK | OLENDER | BOBOLICE | 10 km (bieg) | |||
41 | AGNIESZKA | KONKEL | KOSZALIN | 10 km (bieg) | |||
42 | ŁUKASZ | KONKEL | KOSZALIN | 10 km (bieg) | |||
43 | JACEK | GAŁECKI | KARLINO | Team Mateusz Polski | 10 km (bieg) | ||
44 | KAMIL | KORMAN | KOSZALIN | 8PPLOT | 5 km (bieg) | tak | |
45 | DANUTA | SEMPOŁOWICZ | BOBOLICE | 5 km (bieg) | |||
46 | DOMINIK | SEROWSKI | STARE BORNE | 10 km (bieg) | tak | ||
47 | RADOSLAW | MYDLO | GINAWA | 10 km (bieg) | |||
48 | JERZY | WROBLEWSKI | SZCZECINEK | Parkrun Szczecinek | Biegam bo lubie | 5 km (bieg) | |
49 | MACIEK | CZUB | SZCZECINEK | ... | 5 km (bieg) | ||
50 | DAWID | KUŁAKOWSKI | KOSZALIN | TKKF Koszalin | 5 km (bieg) | ||
51 | KATARZYNA | KOWALSKA | STEPIEŃ | 5 km (marsz) | |||
52 | MONIKA | KNITTER | POLANÓW | 5 km (marsz) | |||
53 | JULIUSZ | GLASER | KŁANINO | Bicykl Bobolice | 5 km (marsz) | ||
54 | GRZEGORZ | KOŁODZIEJCZAK | SZCZECINEK | 10 km (bieg) |
Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by