Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!
L.P. | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub | O sobie... | Dystans | Opłata |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARLENA | ZIÓŁKOWSKA | STARA WIŚNIEWKA | OSP Ługi | 5 km (bieg) | ||
2 | ARTUR | KASZUBA | ŁUGI | OSP Ługi | 5 km (bieg) | ||
3 | EMILIA | JARZĄB | PROCHY | 5 km (bieg) | |||
4 | DANUTA | SZOPIERAJ | ZAKRZEWO | 5 km (bieg) | |||
5 | AGNIESZKA | WIELEBA | ZAKRZEWO | 5 km (bieg) | |||
6 | MAGDALENA | DŁUGA | TARNÓWKA | 5 km (bieg) | |||
7 | PAULINA | KŁUNDUKOWSKA | TARNÓWKA | 5 km (bieg) | |||
8 | AGNIESZKA | BIADON | TARNÓWKA | RuMAP | Coco Jambo i do przodu | 5 km (bieg) | |
9 | JACEK | MELON | JASTROWIE | Pozytywni z Pasja | Lubię biegac | 5 km (bieg) | |
10 | MARCIN | PALICKI | RUDNA | 5 km (bieg) | |||
11 | ANGELIKA | NIEMCZEWSKA | ŁOBŻENICA | LZS "Jedność" Łobżenica | Bieganie to samo zdrowie. | 5 km (bieg) | |
12 | ADRIANA | ZAKIELARZ | JASTROWIE | Team TerminatoRun | 5 km (bieg) | ||
13 | PIOTR | ZAKIELARZ | JASTROWIE | Team TerminatoRun | 5 km (bieg) | ||
14 | KAZIMIERZ | SKIERA | ŁOBŻENICA | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | 5 km (bieg) | ||
15 | GRZEGORZ | WIELGUS | ZŁOTÓW | 5 km (bieg) | |||
16 | JAN | ZAKIELARZ | SYPNIEWKO | PRECON POLSKA JASTROWIE | 5 km (bieg) | ||
17 | JAN | STĘŻEWSKI | STARA WIŚNIEWKA | 5 km (bieg) | |||
18 | DANIEL | THOMAS | JASTROWIE | Precon Polska | 5 km (bieg) | ||
19 | PIOTR | CHUDZIK | LOBZENICA | lzs jedność łóbżenica | 5 km (bieg) | ||
20 | JACEK | GUZEK | NOWY TOMYŚL | 5 km (NW) | |||
21 | MAREK | STANKOWIAK | NOWY TOMYŚL | 5 km (NW) | |||
22 | GRZEGORZ | GROSZKOWSKI | NOWY TOMYSL | 5 km (NW) | |||
23 | KRZYSZTOF | JANDY | NOWY TOMYŚL | 5 km (NW) | |||
24 | RAFAL | BIERZANOWSKI | SŁUPSK | 5 km (bieg) | |||
25 | ANNA | ŁUGOWSKA | JASTROWIE | Kijowe Siostry i Brat | 5 km (NW) | ||
26 | ASIA | WIŚNIK | JASTROWIE | Pozytywni z Pasją | 5 km (NW) | ||
27 | MARIA | KOWALCZUK | JASTROWIE | Kijowe Siostry i Brat | 5 km (NW) | ||
28 | ANNA | MAZUR | JASTROWIE | Pozytywni z pasją | 5 km (bieg) | ||
29 | TOMASZ | MAZUR | JASTROWIE | Pozytywni z pasją | 5 km (bieg) | ||
30 | MAŁGORZTA | TYSZKIEWICZ | ZŁOTÓW | 5 km (bieg) | |||
31 | MONIKA | KLUPŚ | JASTROWIE | Pozytywni z Pasją | 5 km (bieg) | ||
32 | JANUSZ | KLUPŚ | JASTROWIE | Pozytywni z Pasją | 5 km (bieg) | ||
33 | LESZEK | ZAPIEC | WYSOKA | 5 km (NW) | |||
34 | MONIKA | BUŁAWA | CZERNICE | 5 km (bieg) | |||
35 | BARTOSZ | BUŁAWA | CZERNICE | 5 km (bieg) | |||
36 | ŻANETTA | WNUK | ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE | 5 km (bieg) | |||
37 | SŁAWOMIR | WNUK | ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE | 5 km (bieg) | |||
38 | AGNIESZKA | KASZUBA | ŁUGI | OSP Ługi | 5 km (bieg) | ||
39 | JUSTYNA | CIEŚLIK | GŁOMSK | Radna Gminy Zakrzewo | 5 km (NW) | ||
40 | ŁUKASZ | CIEŚLIK | GŁOMSK | OSP GŁOMSK | 5 km (NW) | ||
41 | KRYSTYNA | SZOT | RADAWNICA | KRYSTYNA SZOT | 5 km (NW) | ||
42 | ALEKSANDRA | DZIAMECKA | ŁUGI | OSP ŁUGI | 5 km (bieg) | ||
43 | KASIA | BARAN | GŁOMSK | 5 km (NW) | |||
44 | JUSTYNA | ŁAWNICZAK | ZAKRZEWO | #ZabieganiNocą | 5 km (bieg) | ||
45 | JANINA | KRYŚKIEWICZ | ZŁOTÓW | 5 km (NW) | |||
46 | JOLANTA | KACZMAREK | STARA WIŚNIEWKA | OSP Ługi | 5 km (NW) | ||
47 | ANNA | KOKOWSKA | ZŁOTÓW | BBL Złotów | 5 km (bieg) | ||
48 | JAKUB | KOKOWSKI | ZŁOTÓW | BBL Złotów | 5 km (bieg) | ||
49 | MICHAŁ | DOROSZUK | ZAKRZEWO | 5 km (bieg) | |||
50 | PAWEŁ | JAROS | ZAKRZEWO | 5 km (bieg) | |||
51 | KAMIL | ZDRENKA | ZAKRZEWO | 5 km (bieg) | |||
52 | ALAN | STIPPA | ZAKRZEWO | 5 km (bieg) | |||
53 | MARCIN | GEMZA | ZŁOTÓW | 5 km (bieg) | |||
54 | CZESŁAW | BŁĄD | STARA WIŚNIEWKA | 5 km (bieg) | |||
55 | IWONA | WIŚNIEWSKA | KRAJENKA | Biegam Bo Lubię Złotów | 5 km (bieg) | ||
56 | RAFAŁ | WIŚNIEWSKI | KRAJENKA | Biegam Bo Lubię Złotów | 5 km (bieg) | ||
57 | EWA | DROBKIEWICZ | STARA WIŚNIEWKA | OSP Ługi | 5 km (NW) | ||
58 | DAMIAN | ANKUDOWICZ | ZŁOTÓW | STAROSTWO ZŁOTÓW | 5 km (bieg) | ||
59 | JANUSZ | SARNOWSKI | ZŁOTÓW | Lill-Sport | 5 km (bieg) | ||
60 | ROMAN | JARCZYŃSKI | ZŁOTÓW | ZDROWY TRYB ŻYCIA | ROMAN JARCZYŃSKI | 5 km (bieg) | |
61 | ANNA | GLUGLA | ZAKRZEWO | 5 km (NW) | |||
62 | TERESA | SCHMIDT | ZAKRZEWO | 5 km (NW) | |||
63 | MICHAŁ | ZIÓŁKOWSKI | STARA WIŚNIEWKA | OSP Ługi | 5 km (NW) | ||
64 | DANUTA | KASZUBA | STARA WIŚNIEWKA | OSP Ługi | 5 km (NW) | ||
65 | TOMASZ | DZIERZAWA | ZŁOTÓW | BBL Złotów | 5 km (bieg) | ||
66 | ALEKSANDRA | DZIERZAWA | ZŁOTÓW | BBL Złotów | 5 km (bieg) | ||
67 | AGNIESZKA | MILACHOWSKA | ZŁOTÓW | 5 km (bieg) | |||
68 | MARIOLA | WÓJCIK | STARA WIŚNIEWKA | 5 km (NW) | |||
69 | WOJCIECH | BANACH | ZAKRZEWO | Rada Gminy Zakrzewo | 5 km (bieg) | ||
70 | SEBASTIAN | SPORS | STARA WIŚNIEWKA | OSP Ługi | 5 km (bieg) | ||
71 | RAFAŁ | PEPLIŃSKI | ZAKRZEWO | 5 km (bieg) |
Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by