Copyright © 2011-2016 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin Nocna Ściema 2018

Data wpisu: 26 czerwca 2016 r., 01:15
Ostatnie zmiany: 26 czerwca 2016 r., 01:15
Opracował: SFX

Wyniki: Leśna Piątka 2016 ULTRA - Koszalin - 100 km

Leśna Piątka ULTRA 2016 - na mecie biegu sztafetowego

Do pobrania wyniki:
Piątka ULTRA 2016 - INDYWIDUALNI - 100 km
Leśna Piątka ULTRA 2016 - SZTAFETY - 100 km

KLASYFIKACJA GENERALNA - INDYWIDUALNI (100 km)

5. Marcin Szypowski 13h45'43"
7. Miron Maksymiuk 14h57'13"

Ilość zawodników na mecie 7
Koszalin 2
Rozbiegany Koszalin -

KLASYFIKACJA GENERALNA - SZTAFETY 4-OSOBOWE (100 km)

1. 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotn	7h10'10"
	
WIKTOROWICZ SŁAWOMIR (1976), KOSZALIN	25 km
MIODUSZEWSKI ŁUKASZ (1977), KOSZALIN	25 km
JAROSZ WIESŁAW (1973), KOSZALIN	25 km
MADEJSKI KRZYSZTOF (1991), BIAŁOGARD	25 km

2. Darłowo Team	7h12'58"
	
MAZUR EMILIUSZ (1976), DARŁOWO	25 km
ŁAGUTKO KAMILA (1978), DARŁOWO	25 km
RUDNIKOWSKI MACIEJ (1974), DARŁOWO	25 km
GRZESIK EUGENIUSZ (1966), KOSZALIN	25 km

5. Ogień W Szopie	8h40'22"
	
GAWROŃSKI PAWEŁ (1989), KOSZALIN	25 km
SIERACKI PAWEŁ (1988), KOSZALIN	25 km
DUDEK PAWEŁ (1989), WĘGORZEWO KOSZALIŃSKI	25 km
GAWROŃSKI BARTEK (1985), KOSZALIN	25 km

7. BRYGADA RR z CSSP	8h55'59"
	
KAJKOWSKI RAFAŁ (1975), KOSZALIN	25 km
KWATKOWSKI ANDRZEJ (1980), KOSZALIN	25 km
IHNATOWICZ ŁUKASZ (1988), KOSZALIN	25 km
GÓRNY NORBERT (1974), ROSNOWO	25 km

8. KoszMaRni biegacze	9h03'46"
	
PUŚCIAN KRZYSZTOF (1974), MANOWO	25 km
KUREK ANETA (1976), MANOWO	10 km
CHORĄŻY KAROLINA (1989), KOSZALIN	35 km
DUDZIAK PIOTR (1975), KOSZALIN	30 km

9. Lamparty Północy	9h06'20"
	
WICHER KRZYSZTOF (1981), KOSZALIN	25 km
STAŚKIEWICZ MACIEJ (1976), KOSZALIN	15 km
WOJCIECHOWSKI JACEK (1978), KOSZALIN	35 km
MARKIZJAŃSKI REMIGIUSZ (1979), KOSZALIN	25 km

10. Wenedowie+	9h10'03"
	
KONKEL ŁUKASZ (1979), KOSZALIN	25 km
KONKEL AGNIESZKA (1984), KOSZALIN	30 km
ANTONIAK WOJCIECH (1974), KOSZALIN	20 km
ŁOPIŃSKI PIOTR (1980), DREZDENKO	25 km

11. DZIUBEK & HUBCIO TEAM	9h19'29"
	
KOWALSKI ŁUKASZ (1984), KOSZALIN	30 km
NAGRABECKI HUBERT (1984), KOSZALIN	30 km
SUGIER MICHAŁ (1984), KOSZALIN	10 km
KUKIEŁA TOMASZ (1979), KOSZALIN	30 km

13. czteroPAKT cz.2	9h28'55"
	
CHOŁUJ KAROL (1984), KOSZALIN	25 km
LANGER TOMASZ (1974), KOSZALIN	25 km
CHOŁUJ JOANNA (1989), KOSZALIN	25 km
DORAWA PIOTR (1989), KOSZALIN	25 km

14. Jw1223	9h52'57"
	
USTIANOWSKI WOJCIECH (1988), KOSZALIN	30 km
MROCZKOWSKI PIOTR (1987), KOSZALIN	25 km
HRYCIĂ“W PAWEL (1984), BIALOGARD	25 km
RUSIAK DAMIAN (1988), KOSZALIN	20 km

17. SW	10h15'39"
	
LUBLEWSKI DAWID (1989), KOSZALIN	30 km
RUSINEK ARTUR (1979), KOSZALIN	30 km
NOWAKOWSKI RAFAŁ (1988), KOSZALIN	25 km
OSIŃSKI PRZEMYSŁAW (1981), KOSZALIN	15 km

18. GAZELE	10h35'29"
	
GZELA OLGA (1979), KOSZALIN	25 km
WOLF BEATA (1978), KOSZALIN	25 km
GILEWSKA VON BARDELEBEN AGNIESZKA (1971), KOSZALIN	25 km
KONIECZNA ANKA (1969), KOSZALIN	25 km

19. ABBA – Biegnące Skórczybabki 2	11h34'54"
	
MAZUREK BARBARA (1979), KOSZALIN	25 km
KURCZ BARBARA (1971), KOSZALIN	25 km
KRUK ANNA (1979), KOSZALIN	25 km
JAKUBCZYK AGNIESZKA (1987), SIANÓW	25 km
  

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 6 Online

Pokaż liste