Copyright © 2011-2016 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin Leśna Piątka 2017

Data wpisu: 27 sierpnia 2016 r., 23:05
Ostatnie zmiany: 27 sierpnia 2016 r., 23:05
Opracował: SFX

Wyniki: MielNogami 2016 - Mielno - 10 km

MielNogami 2016 - trochę po piasku, trochę po lasku - bieg przez 16 południk

Pobierz pełne wyniki biegu Pełne wyniki MielNogami 2016 - Mielno - 10 km [pdf]

Pozycje mieszkańców Koszalina
1. Hibner Waldemar M30 1 40'53"
10. Ustianowski Wojciech M20 3 45'17"
16. Dziadowiec Marek M20 5 48'34"
17. Władko Paweł M20 6 48'46"
18. Konkel Agnieszka K30 1 48'56"
19. Kukieła Tomasz M30 9 48'58"
21. Mroczkowski Marek M30 10 49'15" Rozbiegany Koszalin
23. Kalkowski Paweł M30 12 49'34"
24. Modrzejewski Mateusz M20 7 49'53"
25. Chorąży Karolina K20 1 49'54"
28. Raczyński Grzegorz M10 1 50'35"
30. Szamrej Wojciech M50 4 50'48"
31. Raczyński Kazimierz M40 2 50'49"
33. Bednarczyk Dariusz M40 3 50'56"
34. Pękała Piotr M40 4 51'19"
35. Wesołowski Arkadiusz M40 5 51'32"
36. Robak Piotr M30 15 51'43"
38. Świetlik Tomasz M50 5 51'54"
39. Kilar Tomasz M40 6 52'00"
40. Hibner Zbigniew M40 7 52'18"
43. Gil Robert M30 16 52'55"
44. Rogoża Ireneusz M40 9 53'00" BIEGNIJMY.pl
45. Falko Piotr M20 9 53'11"
46. Śnieżko Marcin M30 17 53'34"
47. Stankiewicz Wiesław M50 6 53'35"
51. Kajkowski Rafał M40 10 54'42"
55. Kosior Pit M40 12 55'20"
57. Raszpla Radek M40 14 55'27"
60. Puzerewski Wojciech M30 20 55'37"
62. Miszczyk Jan M20 11 56'13" Rozbiegany Koszalin
63. Micerski Tomek M40 16 56'17"
65. Piśkiewicz Grzegorz M30 21 56'18"
66. Kułakowski Dawid M30 22 56'24"
72. Sobala Anna K20 4 58'02"
73. Rusinek Artur M30 23 58'03"
75. Konkel Łukasz M30 25 58'12"
77. Januszewski Jacek M50 10 58'44"
78. Kowalczyk Piotr M30 27 58'59"
80. Kowalska Magdalena K20 5 59'17"
82. Kuprewicz Grzegorz M30 28 59'26"
83. Norek Tomek M40 20 59'29"
84. Tarasiewicz Dorota K30 3 59'47"
87. Markowski Andrzej M60 5 1h00'10"
88. Grabowska-Lesisz Aneta K30 4 1h01'23"
90. Karnicki Zygmunt M60 6 1h01'43"
92. Głowacki Włodzimierz M70 1 1h01'50"
94. Fałat Piotr M30 30 1h02'13"
95. Iwanowski Alfred M40 21 1h03'00"
97. Łepecki Michał M10 3 1h03'27"
99. Mazurek Barbara K30 5 1h03'46" Babeczki Koszalin
100. Kacała Olga K30 6 1h03'52"
109. Tarasiewicz Konrad M30 33 1h07'18"
110. Kondraszuk Damian M30 34 1h07'30"
112. Pstrągowski Marcin M30 36 1h07'45"
113. Piwoński Jakub M10 4 1h08'00"
115. Dąbrowska Agnieszka K30 7 1h08'39"
117. Seewald Agnieszka M30 38 1h08'54"
118. Gzela Olga K30 8 1h08'59" BIEGNIJMY.pl
119. Seewald Jan M30 39 1h09'02"
120. Heller Zdzisław M60 7 1h09'12"
124. Michalak Michał M30 41 1h10'03"
126. Gawlik Artur M30 42 1h10'44"
128. Rasiński Krzysztof M10 6 1h11'02"
132. Raszpla Ilona K40 5 1h12'55"
134. Rasińska Patrycja K10 2 1h13'35"
136. Rasińska Alicja K10 3 1h14'01"
138. Ziemba Przemysław M30 43 1h16'05"
146. Pstrągowska Marlena K30 14 1h19'45" BIEGNIJMY.pl

Ilość zawodników na mecie 148
Koszalin 67
Rozbiegany Koszalin 6

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 9 Online

Pokaż liste