Copyright © 2011-2016 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin

Data wpisu: 12 lutego 2017 r., 21:30
Ostatnie zmiany: 12 lutego 2017 r., 21:30
Opracował: SFX

Wyniki: Bieg Zakochanych - Koszalin - 10 km

Pobierz pełne wyniki biegu Pełne wyniki Wyniki: Bieg Zakochanych - Koszalin - 10 km

Pozycje mieszkańców Koszalina
1. BEDNARZ PAWEŁ M-30 1 00:35:29
2. ORZECHOWSKI KAMIL M-16 1 00:37:26
7. USTIANOWSKI WOJCIECH M-16 4 00:39:37 ROZBIEGANY KOSZALIN
8. PAKULSKI MARCIN M-40 1 00:39:46
17. BARTOSIŃSKI BARTŁOMIEJ M-16 7 00:42:18
19. KUKIEŁA TOMASZ M-30 7 00:42:48
21. KOSIŃSKI WOJCIECH M-30 8 00:43:03
22. ŚNIEŻKO MARCIN M-30 9 00:43:04
23. KALKOWSKI PAWEŁ M-30 10 00:43:08
24. LUBLEWSKI DAWID M-16 8 00:43:09
25. CHOŁUJ JAREK M-40 5 00:43:40 ROZBIEGANY KOSZALIN
26. SIWIK STANISŁAW M-30 11 00:43:44
27. SZULC AREK M-40 6 00:43:44 ROZBIEGANY KOSZALIN
29. WILKOWSKI KRZYSZTOF M-30 12 00:43:53
33. PĘKAŁA PIOTR M-40 9 00:44:11 ROZBIEGANY KOSZALIN
41. MIELCZAREK KSAWERY M-16 10 00:44:55
45. NIEMCZUK DARIUSZ M-50 3 00:45:12
46. PSTRĄGOWSKI MARCIN M-30 18 00:45:14
47. CHODOR MARTYNA K-30 1 00:45:14
57. WOCH EDWARD M-50 5 00:45:49
58. CHWALEBA JAN M-50 6 00:45:53
60. ŁABEJSZA ŁUKASZ M-30 20 00:46:02
65. KUŁAKOWSKI DAWID M-40 18 00:46:25
66. KONIECZNA ANKA K-40 1 00:46:27 ROZBIEGANY KOSZALIN
68. GOŃKA KRZYSZTOF M-16 15 00:46:29
69. MICERSKI TOMASZ M-40 19 00:46:30
72. MICHALAK MICHAŁ M-30 25 00:46:52
75. KOWALCZYK MARIUSZ M-40 21 00:47:09
76. MRUGALSKI DAMIAN M-30 26 00:47:16
77. ROGALSKI ROBERTO M-30 27 00:47:18
78. RUTKOWSKI ARTUR M-16 16 00:47:20
82. ROGOŻA IRENEUSZ M-40 23 00:47:36 BIEGNIJMY.PL
83. CHUDZIK ZBIGNIEW M-50 9 00:47:43
84. KRZEWIŃSKA MAŁGORZATA K-50 1 00:47:45
85. MUCHA KRZYSZTOF M-30 28 00:47:47
86. OTTO MICHAŁ M-30 29 00:47:48
87. KAJKOWSKI RAFAŁ M-40 24 00:47:54
88. KAMYK PIOTR M-30 30 00:47:58
89. KRUPIŃSKI KRZYSZTOF M-50 10 00:48:02
90. OSTROWSKI KRZYSZTOF M-40 25 00:48:05
91. TESKA BARTOSZ M-40 26 00:48:06
92. KRASIŃSKI WITOLD M-40 27 00:48:06
93. ŚWIĘTOŃ RAFAŁ M-30 31 00:48:10
95. DZIESZUK DARIUSZ M-40 29 00:48:11
96. BASIAK KRYSTIAN M-30 32 00:48:18
98. GOŁASZEWSKI MATEUSZ M-16 17 00:48:20
100. KASPERSKI MIROSŁAW M-40 31 00:48:25
105. CHOŁUJ KAROL M-30 33 00:48:48
108. KOZŁOWIECKI WALDEMAR M-60 2 00:49:06
109. DZIĘBOWSKI MARIUSZ M-30 35 00:49:09
111. JAROSZEWSKI DANIEL M-30 36 00:49:12
112. DĄBROWSKI GRZEGORZ M-40 34 00:49:13
113. MĘDEL CEZARY M-40 35 00:49:15
114. MĘDEL MARTA K-40 2 00:49:21
115. JANUSZEWSKI JACEK M-50 14 00:49:24
117. ZDROWIECKI ARTUR M-30 37 00:49:45
118. BORKOWSKA-KOWALCZYK DARIA K-30 5 00:50:02
120. OSOBNIAK RYSZARD M-60 3 00:50:07 ROZBIEGANY KOSZALIN
121. JUSZCZAK KRZYSZTOF M-60 4 00:50:22
123. ŚWIETLIK TOMASZ M-50 16 00:50:24
125. MRUGALSKA MAGDALENA K-16 4 00:50:30
127. FELSKI ŁUKASZ M-30 40 00:50:35
130. SPICA ŁUKASZ M-16 19 00:50:42
131. RASZPLA RADOSŁAW M-40 38 00:50:44
133. HAŁAJKO MAGDALENA K-30 7 00:51:02
134. GRABOWSKA-LESISZ ANETA K-30 8 00:51:18
135. SZYMAŃSKA AGNIESZKA K-40 4 00:51:20
138. KOWALCZYK PIOTR M-30 42 00:51:39
139. DROZDOWSKI MARCIN M-16 20 00:51:45
143. ORYSZCZYN ARKADIUSZ M-30 44 00:52:04
145. MARKOWSKI ANDRZEJ M-60 5 00:52:18
151. JÓŹWIAK MARIUSZ M-30 46 00:52:53
155. HNATOWSKI ARTUR M-40 44 00:53:19
157. RYNKIEWICZ ALDONA K-16 6 00:53:33
158. MICHALAK ANNA K-30 11 00:53:35
160. WOCH MAŁGORZATA K-50 4 00:53:51
163. KARNICKI ZYGMUNT M-60 6 00:54:01
164. RUDECKI JACEK M-40 45 00:54:01
165. KOTULSKI PIOTR M-40 46 00:54:01
167. BERNACKI ADAM M-40 48 00:54:10
169. PSTRĄGOWSKA MARLENA K-30 12 00:54:12 BABECZKI KOSZALIN
171. PEŁKA JANUSZ M-50 18 00:54:15
174. HELLER ZDZISŁAW M-60 7 00:54:26
175. KOŁODZIEJ JAKUB M-30 49 00:54:28
176. JASIŃSKI CEZARY M-40 50 00:54:36
179. BARAŃSKI MACIEJ M-16 23 00:55:08
181. WALCZAK AGNIESZKA K-40 8 00:55:09
186. PECZYŃSKI TOMASZ M-30 51 00:55:19
194. MAZUREK BARBARA K-30 18 00:56:05 BABECZKI KOSZALIN
195. MOŻEJKO ANNA K-30 19 00:56:05 BABECZKI KOSZALIN
198. GŁOWACKI WŁODZIMIERZ M-70+ 1 00:56:17
204. WOLF BEATA K-30 23 00:56:35
205. KACZMAREK ŁUKASZ M-30 56 00:56:44
208. KOWALSKI KAMIL M-30 57 00:56:56
210. BREK ANIA K-16 9 00:56:57
211. WIERZBICKI KACPER M-16 24 00:57:19
212. JURKIEWICZ ANDRZEJ M-30 58 00:57:23
213. KOWALCZYK KAROLINA K-30 25 00:57:25
215. FRASZKIEWICZ JAROSŁAW M-40 54 00:57:32
217. DACZKOWSKA EWELINA K-16 10 00:57:44
218. BURDA BARTOSZ M-30 59 00:57:49
219. MALINOWSKA-BURDA ALEKSANDRA K-16 11 00:57:50
220. KOLIGAT ANNA K-30 27 00:57:55
224. ŚRODA WOJCIECH M-40 56 00:58:36
228. PAULIŃSKI JAN M-60 8 00:58:42
230. KOBUS-MAŁANECZ AGNIESZKA K-30 28 00:58:57
231. JARKIEWICZ MARLENA K-16 12 00:59:04
232. KOMOROWSKA BEATA K-40 12 00:59:07 ROZBIEGANY KOSZALIN
239. MALINOWSKA AGNIESZKA K-30 30 01:00:48
240. RASZPLA ILONA K-40 14 01:00:49
241. URBAŃSKA ANETTA K-40 15 01:00:52
247. BORSUK DOROTA K-40 17 01:02:40
250. VON BARDELEBEN AGNIESZKA K-40 18 01:03:30 BABECZKI KOSZALIN
251. KURCZ BARBARA K-40 19 01:03:32 BABECZKI KOSZALIN
254. MŁYNARCZYK ANETA K-40 20 01:05:11
255. ŁADYKO NATALIA K-30 33 01:05:22
261. KOZŁOWIECKA MAŁGORZATA K-50 9 01:08:51
263. JAKUBOWSKA ANNA K-16 14 01:11:05
267. HAUSMAN ANDRZEJ M-60 11 01:15:13
270. BARTNIK MARIAN M-70+ 2 01:17:54

Ilość zawodników na mecie 270
Koszalin 120
Rozbiegany Koszalin 13

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2015
by

Na stronie przebywa: 57 Online

Pokaż liste