Copyright © 2011-2016 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin

Data wpisu: 26 lutego 2017 r., 22:30
Ostatnie zmiany: 26 lutego 2017 r., 22:30
Opracował: SFX

Wyniki: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Koszalin - 1963 m, 10 km

Pobierz pełne wyniki biegu Pełne wyniki Wyniki: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Koszalin - 1963 m
Pobierz pełne wyniki biegu Pełne wyniki Wyniki: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Koszalin - 10 km

Pozycje mieszkańców Koszalina - 1963 m
1. JAŹWIŃSKI DAWID CH14-17 1 6'54"
2. ZBOIŃSKI WOJCIECH M40+ 1 7'07"
4. WRÓBLEWSKI JACEK CH14-17 2 8'01"
7. PATAN KACPER CH14-17 3 8'11"
8. SKOWYRSKI JANUSZ M40+ 3 8'13"
9. BESZTERDA JAKUB CH14-17 4 8'17"
11. STACHOWIAK GRACJAN CH1-13 1 8'25"
15. JAROSZ KONRAD CH14-17 5 8'32"
16. KRZEMIŃSKI MICHAŁ M18-39 4 8'45"
17. WASZKOWIAK JAKUB CH1-13 3 8'45"
18. JAŹWIŃSKI DOMINIK CH14-17 6 8'47"
19. KORPALSKI MAKSYMILIAN CH1-13 4 9'00"
21. KAJKOWSKI RAFAŁ M40+ 4 9'05"
22. STĘPNIEWSKI KAROL CH1-13 5 9'05"
24. WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M18-39 5 9'09"
25. KOSECKI TOMASZ M18-39 6 9'10"
27. BRĘK ANNA K18-39 3 9'12"
32. KURZYŃSKA NATALIA K18-39 4 9'35"
33. KLENIEWSKI PIOTR M40+ 5 9'37"
36. GŁOWACKI WŁODZIMIERZ M40+ 6 9'39"
38. JANCZEWSKI MIŁOSZ M18-39 8 9'46"
41. OSTROWSKI JACEK M18-39 10 9'49"
48. STACHOWIAK PAMELA DZ1-13 5 10'15"
49. WIŚNIEWSKI ARTUR M40+ 8 10'15"
50. KOWALSKA NATALIA DZ14-17 5 10'15"
57. KOWALSKI SŁAWOMIR M40+ 11 10'30"
61. WASZKOWIAK DAMIAN CH1-13 10 10'36"
64. KRAJCZYŃSKI MARIUSZ M40+ 12 10'42"
65. IMIOŁEK MARCEL CH1-13 12 10'42"
66. WALCZAK AGNIESZKA K40+ 3 10'42"
68. BORYS JUSTYNA K18-39 8 10'48"
73. GOLIŃSKI JACEK M18-39 13 10'59"
76. KOROL ELŻBIETA K40+ 5 11'05" BABECZKI KOSZALIN
78. SKRZYPEK MARCIN M18-39 14 11'11"
79. KONSEK OLA DZ1-13 10 11'20"
80. BOGUSŁAWSKI FILIP CH1-13 14 11'24"
81. FRANCZAK MACIEJ M40+ 13 11'29"
84. PAULIŃSKI JAN M40+ 15 11'33"
85. KACZMAREK MIŁOSZ CH1-13 15 11'33"
87. GODLEWSKI MATEUSZ CH1-13 16 11'39"
89. KONSEK JAKUB CH1-13 17 11'45"
90. ŁĄTKA ANETA K18-39 9 11'45"
91. JAKUBOWSKA ANNA K18-39 10 11'54"
93. SKÓRKA OLIWIA K18-39 11 11'59"
94. PEŁKA IWONA K40+ 6 11'59"
95. JANUSZEWSKI JAKUB M18-39 15 11'59"
97. JANUSZEWSKI RAFAŁ M18-39 16 12'02"
100. RYBARCZYK JOANNA K18-39 12 12'06"
101. RYBARCZYK MIŁOSZ CH1-13 18 12'06"
102. RYBARCZYK ROBERT M40+ 17 12'06"
105. GRUHN PETER M40+ 19 12'11"
106. LEWICKA PAULINA K18-39 14 12'14"
107. MRUGALSKA MAGDALENA K18-39 15 12'14"
109. DUŚKO KATARZYNA K18-39 16 12'19"
110. BALMAS ZOFIA K40+ 7 12'19"
111. NEUBAUER MIKOŁAJ CH1-13 19 12'25"
112. KRACZKOWSKI MARCEL CH1-13 20 12'27"
114. MAZUREK HANNA DZ1-13 17 12'49" BABECZKI KOSZALIN
115. JENSEN MORTEN M18-39 18 13'04"
118. CHORUŻY JULIA DZ1-13 18 13'11"
119. CHORUŻY ZDZISŁAW M40+ 20 13'11"
120. CHORUŻY KAROLINA K18-39 18 13'12"
125. NEUBAUER ŁUKASZ M40+ 21 13'47"
126. NEUBAUER MIŁOSZ CH1-13 23 13'50"
127. LESISZ ALEKSANDRA DZ1-13 19 14'04"
128. BARTNIK MARIAN M40+ 22 15'38"
129. STASZEK MARIOLA K40+ 8 16'50"

Ilość zawodników na mecie 131
Koszalin 67
Rozbiegany Koszalin 2

Pozycje mieszkańców Koszalina - 10 km
2. Bednarz Paweł M30-39 1 36'07"
7. Polak Szymon M40-49 1 37'14" ROZBIEGANY KOSZALIN
11. Jarosz Wiesław M40-49 3 38'40"
17. Buczko Krystian M30-39 8 39'41"
18. Burda Robert M40-49 4 39'45"
24. Pakulski Marcin M40-49 6 40'44"
26. Kościelniak Robert M50-59 1 41'08"
27. Grzesik Eugeniusz M50-59 2 41'12"
31. Ustianowski Wojciech M18-29 9 41'34" ROZBIEGANY KOSZALIN
35. Kaleta Sebastian M40-49 9 42'12"
42. Szulc Arek M40-49 13 43'01" ROZBIEGANY KOSZALIN
44. Kalkowski Paweł M30-39 15 43'16"
45. Baranowski Piotr M40-49 14 43'17"
49. Chołuj Jarek M40-49 15 43'32" ROZBIEGANY KOSZALIN
51. Czapliński Jacek M30-39 16 43'46"
54. Matyjasek Zbigniew M40-49 17 44'00"
56. Konkel Agnieszka K30-39 1 44'05"
57. Przewłocki Michał M30-39 18 44'05"
58. Mateblowski Szymon M18-29 15 44'05"
60. Raczyński Kazimierz M40-49 20 44'10"
62. Kukieła Tomasz M30-39 19 44'35"
63. Pękała Piotr M40-49 21 44'47" ROZBIEGANY KOSZALIN
64. Kraczkowski Przemysław M30-39 20 44'49"
70. Wilkowski Krzysztof M30-39 24 45'40"
74. Ciupa Marcin M40-49 26 45'46"
76. Chodor Martyna K30-39 2 45'53"
77. Teska Bartosz M40-49 27 46'01"
79. Gołdyn Marek M30-39 28 46'07"
85. Jasiczek Darek M40-49 30 46'23"
87. Malinowski Mariusz M30-39 30 46'37"
88. Łabejsza Łukasz M30-39 31 46'41"
90. Szabla Ewelina K30-39 3 46'50"
94. Miszczyk Jan M18-29 18 46'59" ROZBIEGANY KOSZALIN
95. Niemczuk Darek M50-59 8 46'59"
99. Meller Paweł M50-59 11 47'11"
101. Kułakowski Dawid M40-49 34 47'25"
102. Micerski Tomasz M40-49 35 47'26"
105. Otto Michał M30-39 34 47'39"
108. Pietrzycki Adrian M40-49 38 47'49"
111. Gudaniec Radosław M50-59 13 47'53"
112. Mucha Krzysztof M30-39 35 47'55"
114. Jabłoński Arkadiusz M30-39 36 48'17"
115. Świetlik Tomasz M50-59 14 48'17"
116. Uttke Kamil M18-29 20 48'19"
118. Nachyła Paweł M30-39 37 48'20"
120. Wicher Krzysztof M30-39 38 48'22"
124. Krzewińska Małgorzata K50-59 1 48'35"
135. Dzieszuk Dariusz M40-49 42 49'16"
136. Chołuj Karol M30-39 43 49'19"
142. Soroka Piotr M30-39 46 49'31"
143. Michalczyk Mariusz M40-49 44 49'32"
144. Januszek Adam M30-39 47 49'35"
149. Rusinek Artur M30-39 49 50'04"
152. Zdrowiecki Artur M30-39 50 50'14"
154. Roganowska Danuta K30-39 6 50'17" ROZBIEGANY KOSZALIN
160. Ziółkowska Małgorzata K30-39 9 50'43"
161. Rogalski Roberto M30-39 51 50'45"
165. Dąbrowski Grzegorz M40-49 50 50'53"
169. Dudziak Piotr M40-49 51 50'59"
170. Juszczak Krzysztof M60-69 2 51'16"
171. Mazurkiewicz Jolanta K30-39 11 51'19"
177. Januszewski Jacek M50-59 20 51'42"
178. Kozłowiecki Waldemar M60-69 3 51'42"
182. Kowalczyk Mariusz M40-49 54 51'45"
183. Borkowska-Kowalczyk Daria K30-39 14 51'46"
184. Lica Krzysztof M30-39 57 51'47"
186. Stokrocki Wojciech M30-39 58 51'56"
188. Wojtalik Jacek M30-39 60 51'59"
191. Raszpla Radosław M40-49 56 52'28"
195. Konkel Łukasz M30-39 66 52'42"
197. Kisieliński Igor M50-59 21 52'51"
203. Borys Przemysław M30-39 69 53'12" BIEGNIJMY.PL
205. Pełka Janusz M50-59 22 53'21"
206. Grabowska-Lesisz Aneta K30-39 16 53'29"
209. Czaplicki Paweł M40-49 60 53'36"
210. Pusz Kuba M18-29 28 53'46"
211. Kotulski Piotr M40-49 61 53'46"
213. Spica Łukasz M18-29 29 53'55"
215. Oryszczyn Arkadiusz M30-39 73 53'57"
216. Szultka Mariusz M30-39 74 54'00"
219. Markowski Andrzej M60-69 4 54'04"
221. Atalski Damian M30-39 75 54'15"
222. Kaczmarek Łukasz M30-39 76 54'17"
223. Bernacki Adam M40-49 65 54'20"
224. Gudaniec Dorota K50-59 2 54'20"
226. Kowalczyk Piotr M30-39 78 54'28"
229. Hałka Ola K18-29 2 54'36"
232. Karnicki Zygmunt M60-69 5 54'38"
237. Sekuła Mariusz M40-49 66 55'09"
242. Graj Joanna K18-29 4 55'26"
243. Pstrągowska Marlena K30-39 21 55'31" BABECZKI KOSZALIN
249. Zięba Paweł M40-49 68 55'57"
250. Mazurek Barbara K30-39 23 55'58" BABECZKI KOSZALIN
256. Gzela Olga K30-39 26 56'36" BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALIN
258. Kobus Maciej M30-39 84 56'59"
259. Krasiński Witold M40-49 70 57'00"
262. Malinowska-Burda Aleksandra K18-29 5 57'10"
264. Sobala Anna K30-39 27 57'27"
265. Woch Małgorzata K50-59 5 57'35"
266. Kaczmarek Agnieszka K40-49 10 57'36"
267. Heller Zdzisław M60-69 7 57'56"
268. Kuprewicz Grzegorz M30-39 85 57'56"
270. Szymańska Agnieszka K40-49 11 57'58"
271. Radecki Jacek M40-49 73 57'58"
274. Wolf Beata K30-39 29 58'10"
275. Kowalski Kamil M30-39 86 58'14"
276. Zaremba Tomasz M30-39 87 58'28"
278. Hnatowski Artur M40-49 74 58'45"
279. Basiak Krystian M30-39 88 58'48"
284. Jasieniecki Piotr M40-49 75 59'10"
286. Fraszkiewicz Jarosław M40-49 76 59'24"
287. Komoda Mariusz M40-49 77 59'33"
289. Pawlak Ewelina K30-39 31 59'51"
294. Wierzbicki Kacper M18-29 32 1h01'11"
295. Szultka Sylwia K30-39 32 1h01'26"
296. Cyrklewicz Weronika K30-39 33 1h01'26"
297. Pawlak Marek M30-39 91 1h01'52"
301. Kurcz Barbara K40-49 13 1h02'39" BABECZKI KOSZALIN
302. Malinowska Agnieszka K30-39 35 1h02'41"
303. Raszpla Ilona K40-49 14 1h02'42"
306. Urbańska Anetta K40-49 15 1h03'05"
307. Sobolewski Marek M40-49 79 1h03'05"
313. Ziętara Ryszard M60-69 9 1h09'05"

Ilość zawodników na mecie 317
Koszalin 122
Rozbiegany Koszalin 12

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 54 Online

Pokaż liste