Copyright © 2011-2016 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin Nocna Ściema 2018

Data wpisu: 1 kwietnia 2017 r., 16:35
Ostatnie zmiany: 1 kwietnia 2017 r., 16:35
Opracował: SFX

Wyniki: I Otwarte Przełajowe Mistrzostwa Sianowa - 5 km

Pobierz pełne wyniki: I Otwarte Przełajowe Mistrzostwa Sianowa - 5 km Pełne wyniki Wyniki: I Otwarte Przełajowe Mistrzostwa Sianowa - 5 km

Pozycje mieszkańców Koszalina
1. Orzechowski Kamil M16-29 1 17'17"
3. Bednarz Paweł M30-39 1 17'37"
6. Zaborski Ryszard M40-49 3 18'16"
8. Jarosz Wiesław M40-49 5 18'25"
11. Kościelniak Robert M50-59 1 19'17"
13. Kalkowski Paweł M30-39 5 19'41"
15. Rajner Krzysztof M30-39 6 20'12"
16. Jaźwiński Dawid M16-29 2 20'17"
18. Rokosz Radosław M30-39 7 20'30"
19. Zboiński Wojciech M50-59 2 20'34"
23. Chołuj Jarek M40-49 10 20'55"
25. Krakowiak Sławomir M40-49 11 21'10"
26. Pstrągowski Marcin M30-39 8 21'25"
33. Szabla Ewelina K30-39 2 21'48"
35. Wicher Krzysztof M30-39 12 21'53"
36. Kułakowski Dawid M40-49 14 21'57"
37. Miszczyk Jan M16-29 6 22'10" ROZBIEGANY KOSZALIN
38. Rusinek Artur M30-39 13 22'10"
39. Rogoża Ireneusz M40-49 15 22'18"
42. Chudzik Zbigniew M50-59 4 22'22"
43. Kowalczyk Mariusz M40-49 17 22'23"
44. Chodor Martyna K30-39 3 22'29"
46. Michalczyk Mariusz M40-49 18 22'48"
47. Wróblewski Jacek M16-29 8 22'54"
48. Micerski Tomasz M40-49 19 22'55"
52. Krupiński Krzysztof M50-59 5 23'19"
53. Zdrowiecki Artur M30-39 16 23'23"
54. Jarosz Konrad M16-29 9 23'26"
55. Kamyk Piotr M30-39 17 23'29"
59. Kierkosz Marek M50-59 6 23'33"
60. Kuźma Jarosław M30-39 18 23'39"
61. Kilar Tomasz M40-49 23 23'40"
64. Borkowska-Kowalczyk Daria K30-39 5 23'46"
65. Hubert Łukasz M30-39 20 23'47"
66. Norek Tomek M40-49 24 23'47"
67. Gródecki Krzysztof M30-39 21 23'48"
68. Osobniak Ryszard M60-69 1 23'51" ROZBIEGANY KOSZALIN
71. Kozłowiecki Waldemar M60-69 2 24'12"
72. Adamczak Maciej M16-29 11 24'12"
73. Januszewski Jacek M50-59 7 24'17"
75. Wawrzyn Grzegorz M40-49 25 24'20"
77. Wróblewski Łukasz M16-29 12 24'24"
78. Kazimierowicz Radosław M30-39 24 24'24"
79. Grabowska-Lesisz Aneta K30-39 7 24'37"
80. Juszczak Krzysztof M60-69 3 24'49"
81. Markowski Andrzej M60-69 4 24'53"
83. Osenkowski Artur M30-39 25 25'20"
85. Suchecka Katarzyna K30-39 8 25'31"
86. Lubicz Anna K30-39 9 25'33"
89. Karnicki Zygmunt M60-69 5 25'48"
91. Golec Ania K40-49 2 25'54"
92. Urbański Adrian M30-39 27 25'56"
95. Zukal Piotr M40-49 28 26'19"
96. Hałajko Magdalena K30-39 10 26'20"
98. Pstrągowska Marlena K30-39 11 26'33" BABECZKI KOSZALIN
100. Wilkowski Krzysztof M30-39 30 26'46"
101. Kuprewicz Grzegorz M30-39 31 26'48"
102. Sobala Anna K30-39 12 26'52"
104. Heller Zdzisław M60-69 6 27'13"
106. Czerski Piotr M50-59 10 27'25"
107. Kowalczuk Natalia K30-39 13 27'46"
109. Zięba Paweł M40-49 29 28'09"
110. Gawiecka Mariola K40-49 4 28'27" ROZBIEGANY KOSZALIN
112. Lasota Rafał M30-39 32 29'02"
115. Czapiewska Justyna K16-29 3 30'13"
117. Możejko Anna K30-39 15 30'28" BABECZKI KOSZALIN
118. Stec Edyta K30-39 16 30'28" BABECZKI KOSZALIN
122. Błońska Agnieszka K40-49 6 31'23" BABECZKI KOSZALIN
123. Korol Elżbieta K40-49 7 31'23" BABECZKI KOSZALIN
125. Von Bardeleben Agnieszka K40-49 8 32'54" BABECZKI KOSZALIN
126. Pełka Iwona K40-49 9 33'06"
128. Kozłowiecka Małgorzata K60+ 1 34'29"
131. Narczyk Eliza K30-39 19 35'51"
132. Bartnik Marian M70+ 1 35'55"
133. Hausman Andrzej M60-69 8 36'22"
134. Walo Zbigniew M50-59 11 36'49"
135. Juszczyk Agnieszka K30-39 20 36'55"
136. Łubniewska Natalia K30-39 21 36'55" ROZBIEGANY KOSZALIN
137. Wójcik Daria K16-29 6 37'09"
138. Radomska Iwona K16-29 7 37'32"
140. Wątrucka Krystyna K60+ 3 38'59"

Ilość zawodników na mecie 140
Koszalin 81
Rozbiegany Koszalin 10

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 10 Online

Pokaż liste