Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!
L.P. | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub | O sobie... | Dystans | Opłata |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIEJ | DEMBIŃSKI | UJŚCIE | Team Ujście | 7 km (bieg) | tak | |
2 | SYLWESTER | BAZIMIEROWSKI | DOLASZEWO | Stowarzyszenie Biegaczy Gminy | 7 km (bieg) | ||
3 | GRZEGORZ | WOŹNIAK | KRAJENKA | 12WBOT/MOSKRAJENKA | 7 km (bieg) | tak | |
4 | MAREK | TOWSTOKORY | ZŁOTÓW | 7 km (bieg) | |||
5 | AGNIESZKA | ZBIELSKA | PIŁA | AGNIESZKA ZBIELSKA | 7 km (bieg) | ||
6 | MARCIN | PALICKI | RUDNA | 7 km (bieg) | tak | ||
7 | EWELINA | RUMIŃSKA | PIŁA | Sailing Team Ferajna | Ewelina Rumińska | 7 km (bieg) | |
8 | PIOTR | HAPKE | WAŁCZ | Wałecka Ściema | Piotr Hapke biegam dla siebie | 7 km (bieg) | tak |
9 | KRYSTIAN | WEDEL | WAŁCZ | Wałecka Ściema | 7 km (bieg) | tak | |
10 | KASIA | KORNIEWICZ | KALISZ | KS Gwardia Piła /SUPERMARATON | Biegaczka, triatlonistka, nauczyciel... ☺️ | 7 km (bieg) | |
11 | PAULINA | KŁUNDUKOWSKA | TARNÓWKA | 7 km (bieg) | tak | ||
12 | RYSZARD | SZACHO-GŁUCHOWICZ | SYPNIEWO | Zrywa sypniewo | 7 km (bieg) | ||
13 | LUKASZ | MARCHEL | PIŁA | Hmmm | 7 km (bieg) | tak | |
14 | TOMASZ | RUDZIŃSKI | WYRZYSK | TSK ORZEŁ OSIEK | Biegam bo lubię | 7 km (bieg) | |
15 | SEBASTIAN | STROMIDŁO | PIŁA | Beer Runner / KB Aktywni Krzyż | https://www.facebook.com/Beer.Runner.w.strone.ultra | 7 km (bieg) | tak |
16 | MICHAL | ZBIERAJEWSKI | SZYDŁOWO | 7 km (bieg) | |||
17 | JACEK | MELON | JASTROWIE | Biegam | Biegam | 7 km (bieg) | tak |
18 | MAGDALEN | DŁUGA | ZLOTOW | Biegam | Biegam | 7 km (bieg) | tak |
19 | SLAWOMIR | MATUSZCZYK | MIROSLAWIEC | Sailing Team Ferajna Pila | 7 km (marsz NW) | tak | |
20 | ANNA | STROMIDŁO | PIŁA | Browar Domowy Hatak | 7 km (bieg) | tak | |
21 | AGNIESZKA | GROCHOWSKA | PIŁA | Luźne Majty | 7 km (bieg) | tak | |
22 | JACEK | STEINKE | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
23 | DOMINIKA | PAWLIKOWSKA | DOBRZYCA | Luźne majty | 7 km (bieg) | ||
24 | MAGDALENA | ŚMIGIEL | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
25 | ANDŻELA | JUSZKIEWICZ | WAŁCZ | 7 km (marsz NW) | |||
26 | PRZEMYSŁAW | WOJCIESZAK | PIŁA | KP PIŁA | Triathlonista | 7 km (bieg) | |
27 | MIECZYSŁAW | KUNYSZ | PIŁA | Biegacz | Mieczysław Kunysz | 7 km (bieg) | tak |
28 | MIROSLAW | DWORNICKI | PIŁA | Miroslaw Dwornicki | 7 km (bieg) | tak | |
29 | PAWEŁ | URBAŃSKI | WITANKOWO | TEAMTERMINATORUN | 7 km (bieg) | tak | |
30 | MICHAŁ | SATERNUS | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
31 | LESZEK | ZAPIEC | WYSOKA | 7 km (marsz NW) | tak | ||
32 | HENRYK | WRÓBEL | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
33 | ANNA | MAZUR | JASTROWIE | 7 km (bieg) | |||
34 | TOMASZ | MAZUR | JASTROWIE | 7 km (bieg) | |||
35 | DAMIAN | KUCHARCZYK | RÓŻEWO | Team TERMINATORun | 7 km (bieg) | ||
36 | PRZEMYSŁAW | TYTUŁA | PIŁA | Macaco Gold Team Samuraj | 7 km (bieg) | ||
37 | KAMILA | TYTUŁA | PIŁA | Macaco Gold Team Samuraj | 7 km (bieg) | ||
38 | SLAWOMIR | WNUK | ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE | 7 km (bieg) | tak | ||
39 | RENATA | SIERHEJ | PIŁA | Renata Sierhej | 7 km (bieg) | tak | |
40 | JAROSŁAW | SIERHEJ | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
41 | BARTŁOMIEJ | LEWANDOWSKI | WYRZYSK | TSK Orzeł Osiek | 7 km (bieg) | tak | |
42 | MICHAŁ | RATKA | PIŁA | Zryty Jelenie | 7 km (bieg) | ||
43 | PIOTR | KADECKI | MIASTECZKO KRAJEŃSKIE | KSiR SPORTICO BIAŁOŚLIWIE | 7 km (marsz NW) | tak | |
44 | JAKUB | FILIPIAK | OSIEK NAD NOTECIĄ | Jakub Filipiak | 7 km (bieg) | tak | |
45 | WALDEMAR | PYTLARZ | PIŁA | 5Running | 7 km (bieg) | tak | |
46 | ALINA | SZNABEL | PIŁA | Running 5 | 7 km (bieg) | tak | |
47 | SEBASTIAN | TRZECIAK | ZAWADA | SBGS | 7 km (bieg) | tak | |
48 | JANUSZ | SARNOWSKI | ZŁOTÓW | Jest git | 7 km (bieg) | tak | |
49 | MICHAŁ | POCZĄTEK | PIŁA | 7 km (bieg) | |||
50 | HALINA | SANOCKA | PIŁA | 4Run Team Piła | Halina Sanocka | 7 km (bieg) | tak |
51 | RAFAŁ | WAŁDOCH | WAŁCZ | Team TerminatoRun | 7 km (bieg) | tak | |
52 | KAZIMIERZ | SKIERA | ŁOBŻENICA | LZS Jedność Łobżenica | Kazimierz Skiera | 7 km (bieg) | tak |
53 | MONIKA | KNITTER | POLANÓW | 7 km (marsz NW) | tak | ||
54 | TOMASZ | KWINTA | KALISZ | KS GWARDIA PILA | Biegacz Ultra, biegam od 14 lat :) | 7 km (bieg) | |
55 | RAFAŁ | HNAT | WAŁCZ | Rafał Hnat | 7 km (bieg) | tak | |
56 | PRZEMYSŁAW | SUCZKO | POZNAŃ | 7 km (marsz NW) | tak | ||
57 | JUSTYNA | HAŁKA | ŁOBEZ | 7 km (bieg) | tak | ||
58 | BARTŁOMIEJ | NOWAK | PIŁA | Triathlonista, biegacz, instruktor Nordic Walking - pasjonat sportu ale dalej amator :-) | 7 km (marsz NW) | tak | |
59 | DARIUSZ | FILIPOWSKI | SZCZECIN | Fehlau Run Team | 7 km (bieg) | ||
60 | ELZBIETA | BOROWIAK | DOLASZEWO | 7 km (marsz NW) | tak | ||
61 | ROMUALD | PODLECKI | PIŁA | Lokator Nieruchomości Piła | 7 km (bieg) | tak | |
62 | ANNA | OGONOWSKA | WAŁCZ | Ogon Team | 7 km (bieg) | tak | |
63 | KAMILA | KUBIŃSKA | OSIEK NAD NOTECIĄ | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | Kamila Kubińska | 7 km (bieg) | tak |
64 | JAN | CZYŻYKOWSKI | PIŁA | 7 km (bieg) | |||
65 | STANISŁAW | LENARTOWICZ | STARA ŁUBIANKA | Stanisław Lenartowicz | 7 km (marsz NW) | tak | |
66 | MIROSŁAWA | SZUDERA | PIŁA | 7 km (marsz NW) | |||
67 | DAMIAN | FORTUNA | JASTROWIE | 7 km (bieg) | tak | ||
68 | IZABELA | SENFTLEBEN | POZNAŃ | 7 km (bieg) | |||
69 | MARCIN | CIEMIĘGA | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
70 | DARIUSZ | DWORNICKI | PIŁA | Dariusz Dwornicki | 7 km (bieg) | tak | |
71 | ANDRZEJ | BORSZCZ | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
72 | WOJCIECH | DEJA | ZŁOTÓW | Emeryt kochający sport i swoją kotkę Lusie. | 7 km (marsz NW) | tak | |
73 | MIROSŁAW | LASOTA | WAŁCZ | 7 km (bieg) | tak | ||
74 | IRENA | LASOTA | WAŁCZ | 7 km (bieg) | tak | ||
75 | RENATA | OGONOWSKA | WAŁCZ | Ogon Team | 7 km (bieg) | tak | |
76 | MAREK | OGONOWSKI | WAŁCZ | Ogon Team | 7 km (bieg) | tak | |
77 | MARIUSZ | JANUZIK | PIŁA | KP PIŁA | 7 km (bieg) | tak | |
78 | MARCIN | GAPIŃSKI | PIŁA | Umysł Ultrasa | 7 km (bieg) | tak | |
79 | URSZULA | DYMEK | PĘCKOWO | Biegacze Józefa Noji | Urszula Dymek | 7 km (bieg) | |
80 | ANNA | HRYNCEWICZ | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
81 | JAROSŁAW | HRYNCEWICZ | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
82 | SŁAWOMIR | JACHCZYK | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
83 | GABRIELA | ROMECZ-KAZIK | ZŁOTÓW | 7 km (bieg) | tak | ||
84 | JOLANTA | PILARCZYK | SZCZECIN | 7 km (bieg) | tak | ||
85 | JACEK | LEŚNIAK | WAŁCZ | Jacek Leśniak | 7 km (marsz NW) | tak | |
86 | ANNA | LEŚNIAK | WAŁCZ | Anna Leśniak | 7 km (marsz NW) | tak | |
87 | BEATA | NOWAK | PIŁA | Sailing Team Ferajna | 7 km (marsz NW) | tak | |
88 | GRZEGORZ | WIELGUS | ZŁOTÓW | MZWik Złotów | 7 km (bieg) | ||
89 | WIESŁAW | PATELSKI | DOLASZEWO | 7 km (bieg) | tak | ||
90 | PIOTR | MANIKOWSKI | ZŁOTÓW | KP PSP Złotów | 7 km (bieg) | ||
91 | ADAM | SZYMANEK | PIŁA | Adam Szymanek | 7 km (bieg) | tak | |
92 | JACEK | KUŹNIACKI | PIŁA | Lokator Nieruchomości Piła | 7 km (bieg) | tak | |
93 | ANNA | OPRZĄDEK | ZŁOTÓW | 7 km (bieg) | tak | ||
94 | ANNA | WIELGUS | ZŁOTÓW | Ania | 7 km (marsz NW) | ||
95 | BOGDAN | GAPSKI | PĘCKOWO | Biegacze Józefa Noji | Bogdan Gapski | 7 km (bieg) | tak |
96 | WACŁAW | MARET | PIŁA | Lokator Nieruchomości | 7 km (bieg) | tak | |
97 | JACEK | WIELGUS | ZŁOTÓW | KAMIDO Złotów | 7 km (bieg) | ||
98 | RYSZARD | MAJTYKA | DOLASZEWO | Stowarzyszenie Biegaczy Gminy | 7 km (bieg) | tak | |
99 | ZUZANNA | GAPSKA | PĘCKOWO | Biegacze Józefa Noji | Zuzanna Gapska | 7 km (bieg) | |
100 | DOMINIK | MĄCZYŃSKI | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
101 | EWA | MĄCZYŃSKA | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
102 | MARTA | TATERA | PIŁA | 7 km (marsz NW) | tak | ||
103 | HALINA | GROCKA | LIPKA | 7 km (marsz NW) | tak | ||
104 | OKTAWIA | MAZUR | PIŁA | 7 km (marsz NW) | |||
105 | WIOLETTA | BANACZYK | BLĘKWIT | Lill Sport | 7 km (bieg) | tak | |
106 | PIOTR | BANACZYK | BLĘKWIT | Lill Sport | 7 km (marsz NW) | tak | |
107 | JÓZEF | WRONA | 7 km (bieg) | ||||
108 | JANUSZ | GRZEŚK | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
109 | AGNIESZKA | SZWEDOWICZ | PIŁA | Tri_szwed | 7 km (bieg) | tak | |
110 | JERZY | LAJTER | PIŁA | 4 run Team Piła | 7 km (bieg) | tak | |
111 | MARZENA | ZAWADZKA | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
112 | ANITA | HASS | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
113 | ARTUR | HASS | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
114 | ZBIGNIEW | KATRYCZ | ŚWIERCZYNA | Stowarzyszenie Nasza Świerczyn | Zbigniew Katrycz, bieg to radość życia | 7 km (bieg) | tak |
115 | WIOLETTA | WŁÓKA | PIŁA | Wioletta Włóka | 7 km (bieg) | tak | |
116 | MARIUSZ | MIJALSKI | DOBRZYCA | 7 km (bieg) | tak | ||
117 | PIOTR | KUICH | JÓZEFOWO | Lill Sport | 7 km (bieg) | ||
118 | KATARZYNA | ZDEBIK | PIŁA | Katarzyna Zdebik | 7 km (bieg) | tak | |
119 | KRZYSZTOF | PYREK | WAŁCZ | 1 RBLog | 7 km (marsz NW) | tak | |
120 | MAŁGORZATA | HELAK | ŚREDNICA | 7 km (bieg) | tak | ||
121 | ROBERT | HELAK | ŚREDNICA | 7 km (bieg) | tak | ||
122 | MIŁOSZ | CZECHOWICZ | PIŁA | Kolarski Klub "Sportowiec" Pił | 7 km (bieg) | tak | |
123 | MAREK | DĄBROWSKI | PĘCKOWO | Biegacze Józefa Noji | Marek Dąbrowski | 7 km (bieg) | tak |
124 | JAN | BIELA | WAŁCZ | Jan Biela | 7 km (bieg) | ||
125 | ALEKSY | ŁOPIŃSKI | PIŁA | Maratończyk | maratończyk | 7 km (marsz NW) | |
126 | GENOWEFA | SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA | PIŁA | Maratończyk | lubie chodzic | 7 km (marsz NW) | |
127 | TADEUSZ | JAKIMIEC | SZCZECINEK | Klub Sportowy Husaria Szczecin | Pasjonat sportów tenis ,badminton, biegi górski ,biegi narciarskiei | 7 km (marsz NW) | tak |
128 | PIOTR | KOZŁOWSKI | JASTROWIE | Klub Sportowy Husaria Szczecin | 7 km (bieg) | tak | |
129 | EWA | KLUGE | PIŁA | 7 km (bieg) | tak | ||
130 | TOMASZ | RYCZAK | POZNAŃ | Marta&MichałTeam | Tomasz Ryczak | 7 km (bieg) | tak |
131 | WIESŁAWA | ŁAZANOWSKA | TRZCIANKA | Marta&MichałTeam | Lubię sobie pochodzić po lesie i poczytać książkę na hamaku. | 7 km (marsz NW) | tak |
132 | ANGELIKA | NIEMCZEWSKA | ŁOBŻENICA | LZS "Jedność" Łobżenica | Lubie biegac po lesie . | 7 km (bieg) | tak |
133 | RENATA | DERKACZ | CYBOWO | Błyskawice N.W TEAM Kalisz Pom | 7 km (marsz NW) | tak | |
134 | EWA | NIEDŹWIEDŹ | KALISZ POMORSKI | Błyskawice N.W TEAM Kalisz Pom | 7 km (marsz NW) | tak | |
135 | GRAŻYNA | KOWALSKA | KALISZ POMORSKI | Błyskawice N.W TEAM Kalisz Pom | 7 km (marsz NW) | tak | |
136 | ANNA | MAĆKOWSKA | DĘBSKO | Błyskawice N.W TEAM Kalisz Pom | 7 km (marsz NW) | tak | |
137 | PIOTR | ZIELIŃSKI | WAŁCZ | TEAM TERMINATORun | 7 km (bieg) | tak | |
138 | PAWEŁ | KRYSZKIEWICZ | GOŚCIEJEWO | 7 km (bieg) | tak | ||
139 | ROBERT | MARET | PIŁA | Lokator Nieruchomości Piła | 7 km (bieg) | tak | |
140 | KAROLINA | ANDREJCZUK | PIŁA | Lokator Nieruchomości Piła | 7 km (bieg) | tak | |
141 | SYLWIA | CIESIELSKA | PIŁA | Biegam, bo to moje hobby. | 7 km (bieg) | ||
142 | MARCIN | ORGANKA | WĘGORZYNO | Trucht Łobez | Marcin Organka | 7 km (bieg) | tak |
143 | DOROTA | WITCZAK | KALISZ POMORSKI | Błyskawice N.W TEAM Kalisz Pom | 7 km (marsz NW) | tak | |
144 | MARCIN | SZCZUKOCKI | JASTROWIE | Team TERMINATORun | Marcin Szczukocki | 7 km (bieg) | tak |
145 | MAREK | ROGOWSKI | DOLASZEWO | 7 km (bieg) | tak |
Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by