Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!
L.P. | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub | O sobie... | Dystans | Opłata |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAMIL | MINISZEWSKI | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
2 | SŁAWOMIR | WNUK | ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE | 11,5 km (bieg) | |||
3 | PAULINA | WERS | KRAJENKA | Paulina Wers | 11,5 km (bieg) | tak | |
4 | STEFAN | PIETRYSIAK | ZABRZE | Emeryt Biega | Stefan Pietrysiak | 11,5 km (bieg) | tak |
5 | MICHAŁ | RATKA | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
6 | DOMINIK | BERNACKI | CZARNOWO | 11,5 km (bieg) | tak | ||
7 | PIOTR | BERNACKI | GLESZCZONEK | 11,5 km (bieg) | tak | ||
8 | MIROSLAW | DWORNICKI | PIŁA | Miroslaw Dwornicki | 11,5 km (bieg) | tak | |
9 | PAULINA | SIENKIEWICZ GADZIKOWSKA | PIŁA | Najlepsi Jelenie | 11,5 km (bieg) | tak | |
10 | TOMASZ | RUDZINSKI | WYRZYSK | Dolina Noteci Polanowo | Wielki Wyrzyski Ultramaraton Pomagania | 11,5 km (bieg) | tak |
11 | IZABELA | PAPLIŃSKA | PIŁA | 4run team | 11,5 km (bieg) | tak | |
12 | ARKADIUSZ | FRĄCZEK | RÓWNOPOLE | ArKiPo | 11,5 km (bieg) | ||
13 | MACIEJ | DEMBIŃSKI | UJŚCIE | Team Ujście | 11,5 km (bieg) | tak | |
14 | ANTONI | KOZŁOWSKI | KRZEWINA | Klub Wesołego Biegacza | biegający reporter tv | 11,5 km (bieg) | tak |
15 | MARZENA | ZAWADZKA | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
16 | TOMASZ | RADTKA | ŁOBŻENICA | LZS "Jedność" Łobżenica | 11,5 km (bieg) | tak | |
17 | JAKUB | FILIPIAK | OSIEK NAD NOTECIĄ | Jakub Filipiak | 11,5 km (bieg) | tak | |
18 | MICHAŁ | WAJER | OSIEK NAD NOTECIA | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | 11,5 km (bieg) | tak | |
19 | KAMIL | STARSZAK | OSIEK NAD NOTECIĄ | Gepardy z Krajny | 11,5 km (bieg) | tak | |
20 | ELIGIUSZ | SAWICKI | ZŁOTÓW | 11,5 km (bieg) | tak | ||
21 | MARCIN | PALICKI | RUDNA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
22 | PRZEMYSŁAW | BELKA | GRZYBOWO | 11,5 km (bieg) | tak | ||
23 | ANNA | MAJKUT | PIŁA | WolfTeam | Anna Majkut | 11,5 km (bieg) | tak |
24 | MACIEJ | JAWORSKI | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
25 | KAZIMIERZ | SKIERA | ŁOBŻENICA | LZS Jedność Łobżenica | Kazimierz Skiera | 11,5 km (bieg) | tak |
26 | GRZEGORZ | SZPOJDA | WYRZYSK | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | 11,5 km (bieg) | tak | |
27 | BARTEK | NOWAK | PIŁA | Sailing Team Ferajna | biegam bo lubię | 11,5 km (bieg) | tak |
28 | MARIUSZ | KUPILAS | WAŁCZ DRUGI | 11,5 km (bieg) | tak | ||
29 | ANNA | KWIDZIŃSKA | OSIEK NAD NOTECIĄ | Biegam bo lubię ☺️ | 11,5 km (bieg) | tak | |
30 | EWA | MĄCZYŃSKA | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
31 | DOMINIK | MĄCZYŃSKI | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
32 | ANITA | HASS | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
33 | ARTUR | HASS | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
34 | MARCIN | STARSZAK | OSIEK NAD NOTECIĄ | DĘBOWA GÓRA RUN! | 11,5 km (bieg) | tak | |
35 | DOMINIKA | ŻMIJEWSKA | KOSZTOWO | DĘBOWA GÓRA RUN! | 11,5 km (bieg) | tak | |
36 | JERZY | RUDNIK | CHOJNICE | Florian Chojnice | 11,5 km (bieg) | tak | |
37 | JANUSZ | GRZEŚK | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
38 | ANDRZEJ | NAPIERAŁA | DĄBKI | MTS Drużyna Szpiku KGHM | 35 rok biegania. | 11,5 km (bieg) | tak |
39 | MIECZYSŁAW | KUNYSZ | PIŁA | Biegacz | Biegacz | 11,5 km (bieg) | tak |
40 | SŁAWOMIR | BELKA | OSIEK NAD NOTECIĄ | 11,5 km (bieg) | tak | ||
41 | MARIUSZ | JAŃCZAK | LISZKOWO | Sokół koscierzyn wielki | Sport to zdrowie | 11,5 km (bieg) | |
42 | KLAUDIUSZ | KOZŁOWSKI | KRZEWINA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
43 | MICHAŁ | PRZEWOŹNIAK | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
44 | PAULINA | KONOWECKA | PIŁA | Stachowscy Akademia Treningu S | 11,5 km (bieg) | tak | |
45 | PIOTR | KADECKI | MIASTECZKO KRAJEŃSKIE | Klub Sportu i Rekreacji "Sport | 11,5 km (bieg) | tak | |
46 | PIOTR | WOLSKI | ŻELEŹNICA | 11,5 km (bieg) | |||
47 | DARIUSZ | MARCINIAK | PIŁA | 11,5 km (bieg) | |||
48 | JAKUB | WACHOWIAK | OSIEK NAD NOTECIĄ | 11,5 km (bieg) | tak | ||
49 | REMIGIUSZ | WACHOWIAK | OSIEK NAS NOTECIĄ | 11,5 km (bieg) | tak | ||
50 | SŁAWOMIR | KUŻAJ | PIŁA | Sailing Team Ferajna | 11,5 km (bieg) | tak | |
51 | KAMILA | KUBIŃSKA | OSIEK NAD NOTECIĄ | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | Kamila Kubińska | 11,5 km (bieg) | tak |
52 | ARTUR | KŁOS | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
53 | DARIUSZ | BĄK | OSIEK NAD NOTECIĄ | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | 11,5 km (bieg) | tak | |
54 | ROBERT | KRAWIŚ | PIŁA | Robert Krawiś | 11,5 km (bieg) | ||
55 | STANISŁAW | LENARTOWICZ | STARA ŁUBIANKA | Stanisław Lenartowicz | 11,5 km (bieg) | tak | |
56 | MARIUSZ | KAMIŃSKI | UJŚCIE | Mariusz Kamiński | 11,5 km (bieg) | tak | |
57 | PIOTR | WACHOWSKI | BYDGOSZCZ | DA Martyria | 11,5 km (bieg) | ||
58 | JOLANTA | PILARCZYK | SZCZECIN | Jolanta Pilarczyk | 11,5 km (bieg) | ||
59 | MONIKA | SZYMCZAK | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
60 | JOANNA | WYRWA-KRZYŻAŃSKA | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
61 | PRZEMYSŁAW | DAUKSZEWICZ | PIŁA | Przemysław Daukszewicz | 11,5 km (bieg) | tak | |
62 | EWELINA | RUMIŃSKA | PIŁA | Sailing Team Ferajna | Ewelina Rumińska | 11,5 km (bieg) | tak |
63 | JAROSŁAW | PIKULIK | TRZEBOŃ | LZS Jedność Łobżenica | 11,5 km (bieg) | tak | |
64 | ŁUKASZ | CZERWIŃSKI | ZELGNIEWO | 11,5 km (bieg) | tak | ||
65 | MARIUSZ | ANDRZEJCZAK | ŚMIŁOWO | 11,5 km (bieg) | tak | ||
66 | KRZYSZTOF | KRALSKI | PIŁA | 11,5 km (bieg) | tak | ||
67 | WOJCIECH | GŁADYSZ | PIŁA | Craftware Running Team | 11,5 km (bieg) | ||
68 | DAWID | BIAŁEK | NAKŁO | 1 Brygada Logistyczna | Dawid Białek | 11,5 km (bieg) | |
69 | MAŁGORZATA | STRZELECKA | PIŁA | Sailing Team Ferajna | Gośka | 11,5 km (bieg) | tak |
70 | SEBASTIAN | STRZELECKI | PIŁA | Sailing Team Ferajna | Kaszana | 11,5 km (bieg) | tak |
71 | ROMUALD | PODLECKI | PIŁA | Lokator Nieruchomości Piła | 11,5 km (bieg) | tak | |
72 | BARTŁOMIEJ | LEWANDOWSKI | WYRZYSK | TSK Orzeł Osiek | Bartłomiej Lewandowski | 11,5 km (bieg) | tak |
73 | RYSZARD | SZACHO-GŁUCHOWICZ | DZIERZĄŻENKO | 11,5 km (bieg) |
Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by