Ostatnie zmiany: 16 sierpnia 2014 r., 22:50
Autor: SFX

Relacja i zdjęcia (198): VI Cross Góry Chełmskiej - Koszalin

IV Cross Góry Chełmskiej na terenie koszalińskiej giełdy :)

W strugach deszczu przeprowadzony został VI Cross Góry Chełmskiej, którego trasa wiodła, ku zaskoczeniu niemal wszystkich startujących - po terenach koszalińskiej giełdy. Z Górą Chełmską mógł wiązać się jedynie widok, a sytuację tą organizatorzy (TKKF Koszalin) uzasadnili pracami remontowymi prowadzonymi przy ulicy Rolnej (choć pierwotna trasa przebiegała w terenie leśnym z jej pominięciem).

Mimo wszystko bieg przeprowadzony został jak zawsze w miłej biegowej atmosferze, która towarzyszyła wszystkim, a uśmiechy z twarzy nie znikały.

Prezentujemy ponad sto ujęć w naszej GALERII.

Wpierw na starcie biegu rodzinnego stanęły 22 pary w nim uczestniczące. Następnie do biegu głównego na dystansie około 4,5 km ruszyło 101 osób już przed startem doszczętnie zmoczonych panującą aurą :). W marszu z kijkami Nordic Walking wzięło udział 13 chętnych, a połączenie biegania z jazdą na rowerze w ramach II Mistrzostw Koszalina w Duathlonie niestety nie miało większego zainteresowania, gdyż do rywalizacji zgłosiła się jedna uczestniczka.

W biegu wśród Pań zwyciężyła Ula Kasztelan, a wśród mężczyzn triumfatorem został Kamil Teofilak.