Klikając na nagłówek listy startowej możesz sortować dane wg kolejności zgłoszeń, nazwiska i miejscowości.
Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś... możesz to zrobić TERAZ!
L.P. | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub | O sobie... | Dystans | Opłata |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LILA | TURALSKA | BIESIEKIERZ | O HANA Team | 5 km NW | ND | |
2 | AGNIESZKA | TURALSKA | BIESIEKIERZ | OHANA Team | 5 km NW | TAK | |
3 | ZBIGNIEW | TURALSKI | BIESIEKIERZ | OHANA Team | 5 km NW | TAK | |
4 | JUSTYNA | WYPYCH | BIALOGARD | 5 km NW | TAK | ||
5 | OLIWIA | WYPYCH | BIAŁOGARD | 1 km | ND | ||
6 | GRZEGORZ | STRZELECKI | BIAŁOGARD | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | FIGA TEAM | 5 km bieg | |
7 | MARCIN | OWCZARZ | BIAŁOGARD | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | FIGA TEAM | 5 km bieg | |
8 | SEBASTIAN | KOZIEŁ | BIAŁOGARD | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | FIGA TEAM | 5 km bieg | |
9 | ANNA | ADAMOWICZ | BIAŁOGARD | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | FIGA TEAM | 5 km bieg | |
10 | PIOTR | WOJTAŚ | TYCHOWO | Cwany Lis | Rudy ojciec, rudy dziadek, Rudy ogon - to mój spadek, A ja jestem rudy lis. Ruszaj stąd, bo będę gryzł. | 5 km bieg | TAK |
11 | PRZEMEK | KADŁUBOWSKI | KARLINO | Karlinobiegaj | 5 km bieg | ||
12 | MARIUSZ | BOJCZUK | KOSZALIN | 5 km NW | TAK | ||
13 | MONIKA | BOJCZUK | KOSZALIN | 5 km NW | TAK | ||
14 | ZYGMUNT | SUCHANOWSKI | LOTYŃ | Respect lotyń | 5 km bieg | TAK | |
15 | ANNA | SUCHANOWSKA | LOTYŃ | Respect lotyń | 5 km bieg | TAK | |
16 | KACPER | GASEK | SŁONINO | 2 km | ND | ||
17 | JAN | BRZEZIŃSKI | BIAŁOGARD | Białogard biega | B | 5 km bieg | TAK |
18 | PAWEŁ | KOWALCZYK | KOSZALIN | Koszalin | 5 km bieg | ||
19 | NIKODEM | KOWALCZYK | KOSZALIN | Koszalin | 500 m | ND | |
20 | MARCELINA | KOWALCZYK | KOSZALIN | Koszalin | 200 m | ND | |
21 | DANIEL | JAROSZEWSKI | KOSZALIN | Degeneraci w reaktywacji | 5 km bieg | ||
22 | IGOR | JAROSZEWSKI | KOSZALIN | Mały degenerat w reaktywacji | 1 km | ND | |
23 | OLGIERD | JAROSZEWSKI | KOSZAIN | Mini degenerat w reaktywacji | 200 m | ND | |
24 | MATEUSZ | TARASZEWSKI | KOSZALIN | Degeneraci w reaktywacji | Brzegi rwie | 5 km bieg | |
25 | LAMBERT | RYBAK | KOSZALIN | Degeneraci z przyszłości | 5 km bieg | ||
26 | KAMIL | LESISZ | KOSZALIN | Brak | Systematyczny kucharz | 5 km bieg | |
27 | PRZEMYSŁAW | ŚLEDŹ | KOSZALIN | 5 km bieg | TAK | ||
28 | ADRIAN | JANIKOWSKI | KOSZALIN | 5 km bieg | |||
29 | DOBROSIA | OZIMKOWSKA | BIAŁOGARD | 5 km bieg | TAK | ||
30 | MICHAŁ | SILSKI | KOSZALIN | 5 km bieg | TAK | ||
31 | JERZY | WROBLEWSKI | SZCZECINEK | Parkrun Szczecinek | biegam bo lubie | 5 km bieg | TAK |
32 | MARCIN | FRĄTCZAK | BIAŁOGARD | Białogard biega | Super | 5 km bieg | |
33 | MIŁOSZ | SIKORA | NASUTOWO | 200 m | ND | ||
34 | ALICJA | SIKORA | NASUTOWO | 1 km | ND | ||
35 | JULIA | SIKORA | NASUTOWO | 1 km | ND | ||
36 | MALWINA | CHALABA | NASUTOWO | 5 km bieg | TAK | ||
37 | OLA | KICEŁA | ŚWIESZYNO | 5 km NW | TAK | ||
38 | DARIUSZ | NOWAK | BIAŁOGARD | Białogard biega | 5 km bieg | TAK | |
39 | ERYK | WITKIEWICZ | BIALOGARD | Eryk Witkiewicz | 5 km bieg | TAK | |
40 | WOJCIECH | TOMASIK | BIAŁOGARD | 5 km bieg | TAK | ||
41 | WIKTOR | KASZUBIAK | KOSZALIN | 1 km | ND | ||
42 | JULIA | KASZUBIAK | KOSZALIN | 2 km | ND | ||
43 | MONIKA | SOKÓŁ | SZCZECINEK | 5 km bieg | |||
44 | ARIEL | ŁAJDYCH | SZCZECINEK | 5 km bieg | TAK | ||
45 | MARCIN | KRAKOWSKI | KOSZALIN | Degeneraci | Krakoś | 5 km bieg | |
46 | MONIKA | KNITTER | POLANÓW | 5 km NW | TAK | ||
47 | OSKAR | STEC | BIAŁOGARD | 1 km | ND | ||
48 | JOANNA | STEC | BIAŁOGARD | 5 km bieg | TAK | ||
49 | JACEK | DIDŁUCH | POBŁOCIE WIELKIE | Karlinobiegaj | 5 km bieg | TAK | |
50 | JAN | BIAŁY | TYCHOWO | 500 m | ND | ||
51 | ZUZANNA | MARTYNIUK | TYCHOWO | 200 m | ND | ||
52 | JAKUB | ROGOSZ | KOSZALIN | Academia Hiszpańskiego La Vaca Lola | 5 km bieg | ||
53 | PIOTR | KOZICKI | SIŃCE | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | FIGA TEAM | 5 km bieg | |
54 | ALEKSANDER | GMEREK | TYCHOWO | 200 m | ND | ||
55 | ANTONI | GMEREK | TYCHOWO | 500 m | ND | ||
56 | DARIUSZ | LENIO | TYCHOWO | 5 km bieg | TAK | ||
57 | KATARZYNA | SZYLAK | SZCZECINEK | KS Husaria Szczecinek | 5 km NW | TAK | |
58 | PAWEŁ | BARTHA | KOŁOBRZEG | 1 km | ND | ||
59 | PIOTREK | BRZEZIŃSKI | BIAŁOGARD | UKS Unia Białogard | 500 m | ND | |
60 | BEATA | BRZEZIŃSKA | BIAŁOGARD | Białogard biega | 5 km bieg | TAK | |
61 | ANTOS | HRYNOWIECKI | ŻYTELKOWO | Huragan żytelkowo | 500 m | ND | |
62 | TOMEK | FURMAN | NOSIBĄDY | Tadek i Władek | 5 km bieg | TAK | |
63 | NATALIA | NOWAK | TYCHÓWKO | AKS Białogard | 500 m | ND | |
64 | PAWEŁ | SZYMANIK | BUKÓWKO | AKS Białogard | 500 m | ND | |
65 | JAN | BOBER | DOBROWO | Aks Białogard | 200 m | ND | |
66 | EMILIAN | FILASEK | TYCHOWO | 5 km bieg | TAK | ||
67 | MAREK | CHOŁUJ | GRZMIĄCA | 5 km NW | TAK | ||
68 | IGA | STRZELECKA | BIAŁOGARD | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | FIGA TEAM | 500 m | ND |
69 | ANTONI | BRZEZIŃSKI | DOBROWO | 500 m | ND | ||
70 | TOMASZ | STERNIK | BIAŁOGARD | Pasja Team | 5 km bieg | TAK | |
71 | ŁUKASZ | WOJTALIK | POŁCZYN ZDRÓJ | 5 km bieg | |||
72 | TOMASZ | BARTHA | KOŁOBRZEG | 5 km bieg | ND | ||
73 | ADRIAN | BARTHA | KOŁOBRZEG | 5 km bieg | TAK | ||
74 | KRZYSZTOF | GRZYBOWSKI | ŻYTELKOWO | Huragan Żytelkowo | 500 m | ND | |
75 | MARCIN | KRUK | KOSZALIN | tkkf masters koszalin | 5 km bieg | TAK | |
76 | MARTA | NOWAKOWSKA | BIAŁOGARD | Sama dla siebie :) | 5 km bieg | TAK | |
77 | SZYMON | SIERADZKI | BIAŁOGARD | 2 km | ND | ||
78 | JAGODA | KRUK | KOSZALIN | 200 m | ND | ||
79 | KRZYSZTOF | MORAWIAK | KOSZALIN | 5 km bieg | TAK | ||
80 | GABRIEL | ŻYŁKA | BIALOGARD | UKS Unia Białogard | 500 m | ND | |
81 | ALEKSANDER | WOŹNIAK | BIAŁOGARD | 500 m | ND | ||
82 | SZYMON | CZERWIAK | TYCZEWO | 1 km | ND | ||
83 | MIŁOSZ | WIERZCHOŃ | BIAŁOGARD | 500 m | ND | ||
84 | DAWID | MAZURKIEWICZ | BIAŁOGARD | 1 km | ND | ||
85 | IZABELA | SZYLAK | SZCZECINEK | 2 km | ND | ||
86 | ALICJA | SZYLAK | SZCZECINEK | 2 km | ND | ||
87 | ALEKSANDER | BIAŁEK | TYCHOWO | 200 m | ND | ||
88 | NATAN | BIEDNY | TYCHOWO | 500 m | ND | ||
89 | ZOFIA | FLIS | BIAŁOGARD | 200 m | ND | ||
90 | OLIWIER | BOŃKOWSKI | BIAŁOGARD | KL Iskra Białogard | Powodzenia innym | 2 km | ND |
91 | MIKOLAJ | WECLAW | SZCZECINEK | 500 m | ND | ||
92 | MALGORZATA | CYGAN | SZCZECINEK | 5 km bieg | |||
93 | WIKTORIA | BOJCZUK | KOSZALIN | Akademia Malucha | 500 m | ND | |
94 | DAGMARA | WIECZORKOWSKA | KOSZALIN | RAJDY DARKA | 5 km NW | TAK | |
95 | MATEUSZ | PIETRZYKOWSKI | KOSZALIN | Wściekłe Pięści Mopsa | 5 km bieg | TAK | |
96 | ANNA | FLIS | KOSZALIN | Wściekłe Pięści Mopsa | 5 km bieg | TAK | |
97 | PAWEŁ | KRZYŻANIAK | BIAŁOGARD | KL iskra | Jestem Paweł i trenuje lekkoatletykę. Życzę innym powodzenia | 2 km | ND |
98 | WOJCIECH | BARTKOWIAK | KOSZALIN | 5 km bieg | TAK | ||
99 | WIOLETTA | RODZIEWICZ | USTKA | Rajdy Darka | 5 km NW | TAK | |
100 | SZYMON | WOJTAŚ | BIAŁOGARD | 500 m | ND | ||
101 | PATRYK | WOJTAŚ | BIAŁOGARD | 200 m | ND | ||
102 | MARIUSZ | ŻEBROWSKI | BRZEŹNO | Karlinobiegaj !!! | 5 km bieg | ||
103 | BARBARA | BORUC | SZCZECINEK | 5 km bieg | |||
104 | PATRYCJA | KRUK | KOSZALIN | 500 m | ND | ||
105 | ANTONINA | WIRKUS | SZCZECINEK | Lkb. im Braci Petk Lębork | ;-) | 5 km bieg | |
106 | MILAN | SZYŁO | BUKOWO | 200 m | ND | ||
107 | NIKODEM | SZYŁO | BUKOWO | 200 m | ND | ||
108 | ADAM | BUTOWICZ | SZCZECINEK | ADAM BUTOWICZ | 5 km bieg | TAK | |
109 | MARIA | ŚWITLIŃSKA | KOŁOBRZEG | 1 km | ND | ||
110 | DAMIAN | ŚWITLIŃSKI | KOŁOBRZEG | 5 km bieg | |||
111 | MATEUSZ | WOJTKIEWICZ | BIAŁOGARD | 5 km bieg | TAK |
Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by