dopisywania biegów, które się odbędą lub już się odbyły. Po weryfikacji wprowadzonych danych wyświetlą się one na naszej stronie - w zależności od daty biegu albo w zapowiedziach bądź w liście biegów, które już są za nami. Osoba, która wprowadziła bieg, jeśli tylko chce może się podpisać i będzie widoczna w informacji o biegu.

Informacje o zapowiadanych biegach uzupełnione zostały o bezpośredni o">
Copyright © 2011-2022 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin Nocna Ściema 2023 - 12 LAT Ściemniania

Data wpisu: 22 kwietnia 2012r.
Ostatnie zmiany: 22 kwietnia 2012r.
Autor: Michał Bieliński (SFX)

Nowości na stronie... 5 kwietnia 2012r.

Teraz wszyscy odwiedzający naszą biegową stronę mogą przyczynić się do aktywnego uzupełniania jej treści. W zakładce "BIEGI" pojawiła się możliwość łatwego dopisywania biegów, które się odbędą lub już się odbyły. Po weryfikacji wprowadzonych danych wyświetlą się one na naszej stronie - w zależności od daty biegu albo w zapowiedziach bądź w liście biegów, które już są za nami. Osoba, która wprowadziła bieg, jeśli tylko chce może się podpisać i będzie widoczna w informacji o biegu.

Informacje o zapowiadanych biegach uzupełnione zostały o bezpośredni odnośnik do elektronicznych zapisów danego biegu. W ten sposób można bez specjalnych poszukiwań dopisać się do list startowych imprez, które taką możliwość przewidują.

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 22 Online

Pokaż liste