Copyright © 2011-2021 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin Nocna Ściema 2021 - 10 LAT Ściemniania

Data wpisu: 15 kwietnia 2012r.
Ostatnie zmiany: 15 kwietnia 2012r.
Autor: Michał Bieliński (SFX)

Relacja: Maraton w Dębnie z udziałem Koszalinian !

Właśnie dobiega końca rywalizacja na trasie jednego z najstarszych maratonów w Polsce. O godzinie 11.00 zawodnicy wyruszyli na trzypętlową, trójkątną trasę ze startem i metą w Dębnie, przebiegającą przez okoliczne miejscowości - Dargomyśl i Cychry. Do biegu przystąpiło 1136 osób. Koszalin, wedle zapisanych przez organizatorów danych na listach startowych, był reprezentowany przez 6 osób.

Na metę wśród pierwszych dwustu zawodników (!) wbiegło trzech naszych mieszkańców... Eugeniusz Grzesik, Krzysztof Bogdanowicz oraz Tomasz Gąsecki. Kolejni na mecie to Jan Zwoliński, Marek Tchórzewski oraz Sebastian Burzak. Ciekawostką jest zbliżony wiek naszych biegaczy, gdyż okazuje się, że wszyscy są klasyfikowani w kategorii wiekowej M40.

Wszystkim udało się pokonać dystans w bardzo dobrych czasach, w większości znacząco szybszych od bariery czterech godzin. Ostatni z przedstawicieli Koszalina przybył na metę nieznacznie tę barierę przekraczając, co mimo wszystko jest naprawdę wynikiem przyzwoitym i wymagającym wielu tygodni przygotowań.

Gratuluję.

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 4 Online

Pokaż liste