Copyright © 2011-2021 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin Nocna Ściema 2021 - 10 LAT Ściemniania

Data wpisu: 21 kwietnia 2012r.
Ostatnie zmiany: 21 kwietnia 2012r.
Autor: Kamil Wojtalik

Relacja: Koszaliński Bieg Górski

21 kwietnia przywitał biegaczy zgromadzonych pod Górą Chełmską idealną do biegania pogodą- temperatura około 15 stopni, lekki wiaterek i od czasu do czasu wychodzące zza chmur słońce. Dobra pogoda zachęciła wielu sympatyków spędzania aktywnie wolnego czasu, czego dowodem był rekord frekwencji - został pobity zeszłoroczny wynik osób startujących w biegu na 5km lub 15km oraz "kijkarzy" rywalizujących na dystansie 5 km. Organizacji, jak zwykle, na wysokim poziomie. Jedyną rzeczą, którą można było zrobić dodatkowo, to oznaczyć każdy kilometr na trasie (w przypadku pętli wystarczyłyby 4 tabliczki) oraz zadbać o ciepłą herbatę na mecie. Duża liczba nagród i upominków to niewątpliwy atut biegu górskiego.

Jeżeli chodzi o samą trasę, to nie zmieniła się wiele w stosunku do roku ubiegłego. Jedyną modyfikacją było skrócenie o około 300 metrów okrążenia tj. przesunięcie linii start-meta, co wg mnie jest dobrym pomysłem, bo zeszłoroczny nawrót tylko spowalniał. Jak zwykle bardzo wymagająca i sprawiająca problemy zarówno początkującym, jak i zaawansowanym biegaczom.

Przed biegiem zakładałem rezultat 1h45min. Plan udało się zrealizować :P Wynikiem 1h41min poprawiłem ubiegłoroczny wynik o 15 min, z czego jestem bardzo zadowolony. Szczęście dopisało również podczas losowania upominków - zostałem posiadaczem polarowego kocyka, który na pewno przyda się w czasie wakacji. Podsumowując, koszaliński Bieg Górski był pod każdym względem udany. Rekord frekwencji pokazuje, że impreza cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem oraz to, że ma jeszcze spory potencjał umożliwiający dalszy jej rozwój.

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 7 Online

Pokaż liste