Copyright © 2011-2021 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin Nocna Ściema 2021 - 10 LAT Ściemniania

Opracował: Michał Bieliński (SFX)
Do pobrania: PEŁNE WYNIKI 5k (poprawione), WYNIKI - biegi dziecięce

 4. Musiał Krzysztof       - M3  1/16 - 18'02"      
 5. Korzeniowski Sylwester - M3  2/16 - 18'30" (Świelino)     
 7. Bogdanowicz Krzysztof  - M4  1/ 7 - 19'02"      
 8. Zelek Jan              - M5  1/11 - 19'04"      
 9. Bieliński Michał       - M3  4/16 - 19'06"      
12. Bykowski Robert        - M3  5/16 - 19'27" (Rosnowo)      
14. Retka Bartosz          - M2  2/13 - 19'25" (Rosnowo)        
15. Wiktorowicz Sławomir   - M3  6/16 - 19'33" (Rosnowo)      
16. Ramiączek Jacek        - M4  2/ 7 - 19'39" (Świelino)     
17. Mioduszewski Łukasz    - M3  7/16 - 19'46" (Rosnowo)      
19. Chmielewski Robert     - M2  4/13 - 19'50" (Rosnowo)      
21. Jarosz Jakub           - M1  2/ 4 - 19'53" (Sucha Koszalińska)     
23. Król Jacek             - M4  3/ 7 - 20'11"      
24. Kierkosz Marek         - M4  4/ 7 - 20'21"      
25. Zwoliński Jan          - M4  5/ 7 - 20'36" (Wierciszewo)     
26. Stosio Krzysztof       - M3  8/16 - 20'43"      
28. Wojciechowicz Jacek    - M3 10/16 - 20'48"      
30. Żmiejko Łukasz         - M2  6/13 - 21'26"      
33. Kolociński Krzysztof   - M3 11/16 - 21'46"      
34. Jarosz Dariusz         - M3 12/16 - 21'54" (Sucha Koszalińska)     
36. Król Jakub             - M1  4/ 4 - 22'17"      
38. Frontczak Izabela      - K2  1/ 1 - 22'31"  
39. Kot Piotr              - M2  8/13 - 22'47" (Rosnowo)
40. Markowski Andrzej      - M5  6/11 - 23'05"      
41. Werelich Rafał         - M3 14/16 - 23'30"      
43. Odrzywołek Paweł       - M2  9/13 - 23'41" (Rosnowo)     
45. Suski Wiesław          - M4  6/ 7 - 24'02" (Świelino)         
47. Sikorski Witold        - M5  7/11 - 24'28" (Bobolice)     
48. Sikorska Grażyna       - K5  1/ 2 - 24'29" (Bobolice)     
50. Krzyżanowski Paweł     - M2 12/13 - 25'08"      
51. Matejko Jacek          - M3 15/16 - 25'15" (Mścice)     
52. Krysiak Adam           - M4  7/ 7 - 26'05" (Rosnowo)     
54. Bogacka Lucyna         - K5  2/ 2 - 27'08"      
55. Grzybowska Emilia      - K3  1/ 2 - 27'08"      
58. Grzybowski Piotr       - M3 16/16 - 27'53" (Bobolice)        
60. Walo Zbigniew          - M5  9/11 - 30'06"     
61. Branicka Monika        - K1  2/ 2 - 34'50" (Rosnowo)      
62. Golecka Joanna         - K3  2/ 2 - 35'27" (Rosnowo)      
63. Bartnik Marian         - M5 10/11 - 35'40"      
64. Szczeblewski Józef     - M5 11/11 - 51'31" (Manowo)

net. - czas netto
br.  - czas brutto
r.ż. - rekord życiowy    
    
Ilość zawodników na mecie: 63 (19 osób z Koszalina)

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 7 Online

Pokaż liste