Copyright © 2011-2024 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin 10. eXtremalny Bieg Godzinny

Data wpisu: 16 marca 2014 r., 16:30
Ostatnie zmiany: 18 marca 2014 r., 16:55
Opracował: SFX

Wyniki: 28 Bieg Zaślubin 2014 - Kołobrzeg - 15km

Do pobrania:
PEŁNE WYNIKI

KLASYFIKACJA GENERALNA

 
  55. Waldemar Hibner        - M35  14/174 -   58'19" net. rż          
  76. Robert Burda           - M40  13/162 - 1h00'01" net.             
 110. Tomasz Gąsecki         - M40  18/162 - 1h01'58" net. rż            
 114. Marek Tomczak          - M35  29/174 - 1h02'04" net. rż            
 124. Sławomir Wiktorowicz   - M35  32/174 - 1h02'29" net.             
 132. Jan Zwoliński          - M45  11/ 87 - 1h02'47" net. rż Wierciszewo 
 184. Marek Tchórzewski      - M45  18/ 87 - 1h04'16" net. rż          
 188. Władysław Kasztelan    – M35  49/174 – 1h04'22" net.    Kretomino 
 193. Przemysław Wojtalik    - M35  51/174 - 1h04'34" net.             
 216. Piotr Kondraciuk       - M40  34/162 - 1h05'16" net. rż       
 
 228. Szymon Polak           - M40  39/162 - 1h05'47" net. rż  
 243. Marek Łotysz           - M50  16/ 69 - 1h06'01" net.
 245. Sebastian Kaleta       - M35  60/174 - 1h06'09" net.             
 246. Marek Kierkosz         - M45  26/ 87 - 1h06'11" net.             
 249. Rafał Widoniak         - M40  43/162 - 1h06'16" net.             
 254. Krzysztof Bogdanowicz  - M45  29/ 87 - 1h06'29" net.             
 270. Krzysztof Bryła        - M40  47/162 - 1h06'44" net. rż   
 291. Tomasz Dąbrowski       – M20  47/108 – 1h07'27" net.    Sianów  
 296. Łukasz Kowalski        - M30  38/126 - 1h07'33" net.             
 302. Piotr Baranowski       - M35  72/174 - 1h07'46" net. rż      
 
 316. Mirosław Górecki       - M40  53/162 - 1h07'59" net.             
 362. Paweł Nowak            - M35  82/174 - 1h09'14" net. rż         
 395. Piotr Kikta            - M35  90/174 - 1h10'12" net. rż            
 424. Patryk Grzybowski      - M20  67/108 - 1h10'57" net.             
 449. Mariusz Trębacz        - M40  82/162 - 1h11'30" net. rż          
 456. Artur Korzec           - M35  98/174 - 1h11'55" net.             
 470. Grzegorz Borysiewicz   - M40  87/162 - 1h12'12" net.             
 499. Andrzej Markowski      - M60  16/ 52 - 1h12'41" net.             
 528. Roman Kowalski         - M30  69/126 - 1h13'17" net.             
 545. Marek Pocheć           - M35 114/174 - 1h13'45" net.       
 
 553. Irena Samoił-Kowalska  - K40   5/ 39 - 1h14'00" net.    Bobolice 
 562. Bartłomiej Olejnik     - M30  74/126 - 1h14'11" net.             
 570. Radosław Gudaniec      - M50  36/ 69 - 1h14'22" net.             
 590. Jakub Michalski        - M35 119/174 - 1h14'55" net.             
 599. Jarosław Baranowski    - M40 108/162 - 1h15'05" net.             
 609. Krzysztof Płoski       - M35 122/174 - 1h15'27" net.             
 610. Paweł Nachyła          - M20  88/108 - 1h15'28" net.             
 612. Joanna Rutkowska       - K25  14/ 35 - 1h15'30" net.             
 631. Witold Krasiński       - M40 114/162 - 1h15'57" net.             
 634. Łukasz Bąkowski        - M30  83/126 - 1h16'02" net.     
 
 645. Tomasz Panek           - M35 126/174 - 1h16'20" net.             
 655. Zbigniew Kaczmarek     - M60  28/ 52 - 1h16'34" net.             
 673. Martyna Jakubik        - K25  18/ 35 - 1h16'58" net. rż            
 677. Radek Apanowicz        - M35 130/174 - 1h17'05" net.             
 678. Zygmunt Karnicki       - M55  45/ 70 - 1h17'05" net. rż            
 681. Bartłomiej Sztuba      - M40 123/162 - 1h17'09" net. rż            
 769. Karol Kinowski         - M40 130/162 - 1h19'16" net.             
 777. Sylwia Machelska       - K35  22/ 46 - 1h19'34" net. rż            
 783. Konrad Żukowski        - M20  97/108 - 1h19'51" net.             
 789. Aleksandra Zwolak      - K25  19/ 35 - 1h20'04" net. rż  
 
 798. Dorota Gudaniec        - K50   5/ 13 - 1h20'32" net. rż            
 801. Robert Cincio          - M35 151/174 - 1h20'36" net.    Biesiekierz
 815. Remigiusz Wojcieszonek - M30 103/126 - 1h21'17" net. rż            
 825. Lucyna Bogacka         - K55   2/ 10 - 1h21'49" net. rż          
 833. Monika Orynycz         - K25  22/ 35 - 1h22'26" net.             
 846. Grzegorz Kowal         - M40 140/162 - 1h23'02" net.             
 862. Krzysztof Głowiński    - M40 143/162 - 1h23'48" net.             
 889. Leszek Dudkiewicz      - M60  40/ 52 - 1h25'02" net.             
 919. Krzysztof Juszczak     - M60  43/ 52 - 1h26'05" net.             
 927. Przemysław Reterski    - M35 165/174 - 1h26'20" net.    
 
 929. Kajetan Nagórski       - M30 115/126 - 1h26'24" net.             
 931. Tomasz Bogacki         - M55  63/ 70 - 1h26'28" net.             
 932. Karolina Nagórska      - K30  25/ 38 - 1h26'28" net. rż          
 933. Waldemar Kozłowiecki   - M60  44/ 52 - 1h26'29" net.             
 943. Dorota Wojtkiewicz-Bąkowska K25 26/35- 1h26'55" net. rż            
 951. Andrzej Swatowski      - M65  19/ 27 - 1h27'15" net.             
1033. Aleksandra Wiskulska   - K30  35/ 38 - 1h33'15" net.             
1065. Oleg Fenkanin          - M45  87/ 87 - 1h38'24" net. rż            
1076. Maria Trejder          - K40  36/ 39 - 1h40'39" net. rż          
1079. Iwona Pełka            - K45  26/ 27 - 1h41'17" net. rż   
       
1094. Barbara Kurcz          - K40  39/ 39 - 1h45'08" net. rż             
1102. Zdzisław Heller        - M55  68/ 70 - 1h49'09" net.             

Ilość zawodników na mecie: 1113 (68 osób z Koszalina) 
 
net. - czas netto
br.  - czas brutto
r.ż. - rekord życiowy

Proszę o kontakt, celem ewentualnej korekty. 
Informacja o rekordach życiowych podawana jest tylko w przypadku znajomości
dotychczasowych Waszych osiągnięć... zapraszam tym samym do wpisywania 
informacji o swoich dokonaniach na naszej stronie w zakładce "TO MY BIEGACZE".

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 10 Online

Pokaż liste