Copyright © 2011-2024 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin 13. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej

Data wpisu: 28 czerwca 2015 r., 14:10
Ostatnie zmiany: 28 czerwca 2015 r., 19:15
Opracował: SFX

Wyniki: Leśna Piątka 2015 ULTRA - Koszalin - 100 km

Leśna Piątka 2015 ULTRA - ultramaraton w Koszalinie

Do pobrania wyniki:
100 km - indywidualni
100 km - sztafety

KLASYFIKACJA GENERALNA - INDYWIDUALNI (100 km)

 
 1. Sebastian Kaleta    -  9h25'56"
11. Krzysztof Maćkowiak - 13h09'09"
13. Leszek Iwonicki     - 15h49'14"

Ilość zawodników na mecie: 13 / 3 z Koszalina 
 
net. - czas netto 
br. - czas brutto

KLASYFIKACJA GENERALNA - SZTAFETY (100 km)

 
 4 Amadeus CrossTraining GYM - 7h33'08"
   WIŚNIK MARCIN (1983), KOSZALIN 30 km
   LUBICZ ANIA (1984), KOSZALIN 15 km
   CHMIELEWSKI BARTOSZ (1987), DOBRZYCA 25 km
   RETKA BARTOSZ (1986), KOSZALIN 30 km

 6 LEŚNI CZŁAPACZE - 7h54'25"
   OGRODNIK GRZEGORZ (1974), KOSZALIN 30 km
   RASIAK ADAM (1987), KOSZALIN 25 km
   KOBUS MACIEJ (1986), KOSZALIN 25 km
   ZIELIŃSKI MATEUSZ (1987), OBORNIKI WLKP 20 km

 8 DEBEŚCIAKI - 7h57'50"
   SZYMAJDA GRZEGORZ (1983), KOSZALIN 30 km
   RETERSKI PRZEMYSŁAW (1977), KOSZALIN 20 km
   DĄBROWSKI GRZEGORZ (1973), BONIN 25 km
   NAKONIECZNY RAFAŁ (1984), KOSZALIN 25 km

 9 Szybcy,piękni,inteligentni - 8h05'17"
   MILEWSKI PAWEL (1983), KOSZALIN 25 km
   KIELCZYK ŁUKASZ (1978), KOSZALIN 25 km
   BRYŁA KRZYSZTOF (1974), KOSZALIN 25 km
   POLAK SZYMON (1974), KOSZALIN 25 km

12 3+1 - 8h11'56"
   BOGDANOWICZ KRZYSZTOF (1965), KOSZALIN 30 km
   CZUCZAK TOMASZ (1977), KOSZALIN 25 km
   BARANOWSKI PIOTR (1977), SKWIERZYNKA 25 km
   KOTARA-PAŁKA MAŁGORZATA (1979), KOSZALIN 20 km

13 WENEDOWIE+ - 8h21'30"
   KONKEL ŁUKASZ (1979), KOSZALIN 25 km
   WESOŁOWSKI ARKADIUSZ (1976), KOSZALIN 30 km
   ANTONIAK WOJTEK (1974), KOSZALIN 25 km
   WEBER PAWEŁ (1983), KOSZALIN 20 km

14 KRGK - Mocarze z CS SP - 8h27'52"
   KAJKOWSKI RAFAŁ (1975), KOSZALIN 30 km
   RADECKI JACEK (1972), KOSZALIN 25 km
   GÓRNY NORBERT (1974), ROSNOWO 30 km
   KACZMAREK ŁUKASZ (1984), KOSZALIN 15 km

15 Katedra/Koszalin - 8h28'05"
   HAMROL DAWID (1980), KOSZALIN 25 km
   ATAŁAP ARTUR (1968), KOSZALIN 25 km
   STĘPNIAK TOMASZ (1979), KOSZALIN 25 km
   KARWASZ KRZYSZTOF (1974), KOSZALIN 25 km

16 W pogoni za Kenijczykiem - 8h31'52"
   ROGALSKI ROBERTO (1984), KOSZALIN 25 km
   RYBKA BARTOSZ (1987), KOSZALIN 25 km
   MROCZKOWSKA MARTA (1982), KOSZALIN 25 km
   PEŁKA JANUSZ (1961), KOSZALIN 25 km

17 Żytnia Team - 8h39'45"
   WÓJCIK SEBASTIAN (1984), KOSZALIN 25 km
   OLEJNIK BARTŁOMIEJ (1981), KOSZALIN 25 km
   KUŹNIK SEBASTIAN (1984), KOSZALIN 25 km
   STRUMIŃSKI RAFAŁ (1981), KOSZALIN 25 km

18 PUPIL KOSZALIN - 8h41'30"
   RADLIŃSKI POLDEK (1970), KOSZALIN 35 km
   RADLIŃSKA ALICJA (1971), KOSZALIN 20 km
   RADLIŃSKI ALAN (1996), KOSZALIN 25 km
   RADLIŃSKA NELA (1999), KOSZALIN 20 km

20 LENIWE BORSUKI - 9h03'18"
   MAKULEC KRZYSZTOF (1981), KOSZALIN 25 km
   WOJNICZ-MAKULEC MAGDALENA (1982), KOSZALIN 25 km
   KAMYNO GRZEGORZ (1981), KOSZALIN 25 km
   RAJNER KRZYSZTOF (1981), KOSZALIN 25 km

21 SAMOCHODÓWKA - 9h10'17"
   GŁUSZAK MATEUSZ (1997), ZŁOCIENIEC 25 km
   SIEDLECKI DAWID (1996), KOSZALIN 25 km
   PIOTROWSKI BARTOSZ (1996), ZŁOCIENIEC 25 km
   CEGIELSKI DANIEL (1998), KOSZALIN 25 km

22 czteroPAKT - 9h19'05"
   CHOŁUJ KAROL (1984), KOSZALIN 25 km
   LANGER TOMASZ (1974), KOSZALIN 25 km
   CHOŁUJ JOANNA (1989), KOSZALIN 25 km
   DORAWA PIOTR (1989), KOSZALIN 25 km

23 Ogień W Szopie - 9h24'39"
   GAWROŃSKI PAWEŁ (1989), KOSZALIN 25 km
   RUSIAK DAMIAN (1988), KOSZALIN 25 km
   ŚLIWA RAFAŁ (1989), KOSZALIN 25 km
   SIERACKI PAWEŁ (1988), KOSZALIN 25 km

24 ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUWXYZ K-LIN - 9h43'14"
   KILAR TOMASZ (1974), KOSZALIN 25 km
   HOŁUBASZ PAWEŁ (1978), LĘBORK 25 km
   STOLARCZYK ADRIAN (1996), MŚCICE 25 km
   STOLARCZYK ŁUKASZ (1993), MŚCICE 25 km

25 28 sportowiec.info - 9h45'17"
   WALCZAK AGNIESZKA (1976), KOSZALIN 25 km
   SUGIER MICHAŁ (1984), KOSZALIN 25 km
   NIEMCZUK DARIUSZ (1961), KOSZALIN 25 km
   SEMENOWICZ ZBIGNIEW (1976), KOŁOBRZEG 25 km

27 ULTRA(LA)SKI - 10h05'56"
   JANICKA KATARZYNA (1984), KOSZALIN 25 km
   TREJDER MARIA (1973), KOSZALIN 25 km
   KRZEWIŃSKA MAŁGORZATA (1959), KOSZALIN 25 km
   KRZEWIŃSKA MONIKA (1987), KOSZALIN 25 km

28 16 BIEGNĄCE SKÓRCZYBABKI - 10h18'52"
   MAZUREK BARBARA (1979), KOSZALIN 25 km
   KURCZ BARBARA (1971), KOSZALIN 25 km
   KRUK ANNA (1979), KOSZALIN 25 km
   SZPERKA MAGDALENA (1982), KOSZALIN 25 km

29 Złotowłosa i Trzech Wspaniałych - 10h31'45"
   SIENICKI PIOTR (1974), KOSZALIN 25 km
   WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA DOROTA (1985), KOSZALIN 25 km
   KACHLICKI KAMIL (1976), KOSZALIN 25 km
   CINCIO ROBERT (1977), BIESIEKIERZ 25 km

30 FRIENDS TEAM - 10h35'09"
   SZULTKA MARIUSZ (1985), KOSZALIN 30 km
   SZULTKA SYLWIA (1985), KOSZALIN 20 km
   CYRKLEWICZ WERONIKA (1984), KOSZALIN 25 km
   CYRKLEWICZ KAROL (1983), KOSZALIN 25 km    

Ilość sztafet na mecie: 31 / 21 z Koszalina (co najmniej jedna z czterech osób)
 
net. - czas netto 
br. - czas brutto

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 8 Online

Pokaż liste