Copyright © 2011-2022 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin 6. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i ćwierćmaraton Kurs na Chełmską 2022

Data artykułu: 7 lutego 2012r., 16:30
Ostatnie zmiany: 7 lutego 2012r., 16:30
Autor: Michał Bieliński (SFX)

Zapowiedź: 6. Grand Prix Klubu Biegacza

Na ostatnie z serii Grand Prix Klubu Biegacza zapraszamy w pierwszą sobotę marca (3 marca 2012r.).

Bieg jak zawsze odbywać się będzie na płaskiej, 5-kilometrowej pętli w Kłosie. 

W tegorocznej serii Grand Prix klasyfikowanych jest już pięćdziesiąt osób, które miały okazję spróbować swoich sił na naszej trasie. Jednak jak zawsze wspomnę, że każda z osób, która chciałaby spróbować, jest mile widziana. Nie jest istotny poziom wytrenowania i aktualne możliwości pokonywania takiego dystansu, gdyż rozpiętość czasów, jakie uzyskujemy jest bardzo duża.

Dotychczasowym rekordem frekwencji, ustanowionym w tej edycji Grand Prix, to 35 osób, które wzięły udział w biegu i go ukończyły. Mamy nadzieję, że w marcu uda nam się poprawić ten wynik. Jednocześnie przypomnę, że na końcu na wszystkich czeka gorąca herbata, oraz losowanie drobnych upominków. Start i udział jest oczywiście bezpłatny i niezobowiązujący.

Przed startem spotykamy się zawsze o godz. 9:15 przy ul. Rolnej (okolice Parku Linowego), skąd udajemy się samochodami na start w okolice Kłosu k. Koszalina. W samochodach znajduje się zawsze miejsce dla tych, którzy nie są zmotoryzowani - więc wszyscy mogą pojawić się w miejscu zbiórki.

Sam start do biegu następuje o godz. 10:00, a przewidywane zmagania zwykle kończą się dwadzieścia minut przed jedenastą. Wcześniej organizujemy rozgrzewkę, a na zakończenie część z nas udaje się na dodatkowe "roztruchtanie". Potem oczywiście wracamy w okolice Parku Linowego.

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 12 Online

Pokaż liste