Copyright © 2011-2024 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin 1. poUErun - 20 lat w Unii Europejskiej

Data wpisu: 24 maja 2015 r., 22:55
Ostatnie zmiany: 24 maja 2015 r., 22:55
Autor: SFX

1. eXtremalny Bieg Godzinny. Ruszają zapisy! Limit 120 osób.

Zapisy do eXtremalnego Biegu Godzinnego ruszają 24 maja o północy.

Już dziś rozpoczyna się zabawa w innym niż wszystki, wyjątkowym i niecodziennym 1. eXtremalnym Biegu Godzinnym, który odbędzie się 8 sierpnia 2015 r. Bardzo wymagająca trasa i rywalizacja nieco przekraczająca godzinę... to coś nowego co Rozbiegany Koszalin będzie próbował Wam zaprezentować.

Trasa będzie okrążeniem o długości 1 kilometra, które trzeba będzie pokonać jak największą liczbę razy w ciągu 1 godziny. Okrążenie rozpoczęte przed jej upływem - choćby w ostatniej sekundzie - umożliwi jego ukończenie, a więc pokonanie ich większej ilości.

Zapewniamy niepowtarzalne emocje i wspomnienia, gwarantując że podbiegi będą zapewne pokonywane w trudnym i wymagającym marszu :). Nie bez przyczyny w nazwie znalazło się słowo "eXtremalny".

Część z Was miała możliwość zapoznania się i obiegania jednego z wariantów trasy. Po przeprowadzonym w grudniu, z okazji najkrótszego dnia w roku, biegu próbnym zamieściliśmy relację ze zdjęciami z "TESTU" eXtremalnego Biegu Godzinnego.

Jedynie dla 120 uczestników!

Z racji krótkiej i wymagającej pętli ustalony został ścisły limit osób uczestniczących... jedynie 120 osób. Dziś (24 maja o północy) rozpoczynają się zapisy i potrwają do wyczerpania limitu miejsc, by następnie dać możliwość uiszczenia opłat startowych. Gdy będzie to możliwe zapisy zostaną wznowione.

Więcej informacji odnajdziecie na stronie eXtremalnego Biegu Godzinnego.

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 19 Online

Pokaż liste