Copyright © 2011-2024 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin 10. eXtremalny Bieg Godzinny

Data wpisu: 9 marca 2019 r.
Ostatnie zmiany: 9 marca 2019 r.
Autor: SFX

Górski Ćwierć- i Półmaraton na Górze Chełmskiej

Ruszają zapisy - Kurs na Chełmską 2019 i 3. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)

10 marca ruszają zapisy

Znów będzie można pohulać na wyjątkowej Pętli Tatrzańskiej, która rozpościera się na masywie Góry Chełmskiej w okolicach Koszalina.

Tym razem szykuje się nie tylko 3. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT) ale i nieco bardziej przystępny, po raz pierwszy w wymiarze ćwierćmaratonu - Kurs na Chełmską 2019.

Dla niezwykłych wrażeń warto przejechać nawet kilkaset kilometrów by pojawić się na starcie. Wymagająca i piękna trasa, niepowtarzalna atmosfera... to niewątpliwe atuty, które przemawiają za odwiedzeniem Koszalina - a w szczególności jego leśnych okolic.

Gdzie i kiedy?

Biegi ruszą już 6 lipca o godzinie 11.oo ze szczytu Góry Chełmskiej. Są to bliskie okolice Koszalina, przy ul. Słupskiej. Dla uczestników, za ukończenie wybranego dystansu, przewidziana została unikalna koszulka i wyjątkowy medal.

Co w trawie piszczy?

Warto przeczytać, jak trasę przed rokiem odczuli uczestnicy.

"Mimo opóźnionego startu i delikatnego zamieszania w biurze zawodów było mega! Trasa jak zykle wymagająca, atmosfera bez napinki i z luzem......Będę za rok na 100% zresztą jak zwykle."

"Organizacja i oznaczenie trasy super. Górski półmaraton na Pomorzu? Myślałem niemożliwe! Przejechałem prawie 700 km aby to sprawdzić! Szacun dla organizatorów! To jest bieg górski! Sponiewierały mnie te podbiegi i zbiegi ale jakoś dotarłem do mety. Dzięki kibicom za doping!"

"Brawa dla organizatorów, fantastyczny bieg! Nie sądziłem że będzie kosztował mnie tyle sił, pierwszy raz na trasie biegu miałem zawroty głowy"

Uczestnicy przed startem w 2018 roku

Trasa półmaratonu i ćwierćmaratonu

Przebieg trasy - Kurs na Chełmską 2019 i 3. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 14 Online

Pokaż liste