Copyright © 2011-2024 by - +48 696 137 257

Rozbiegany Koszalin 13. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej

Data wpisu: 25 maja 2023 r.
Ostatnie zmiany: 25 maja 2023 r.
Autor: SFX

Zaproszenie na 9. eXtremalny Bieg Godzinny

9. eXtremalny Bieg Godzinny - XBG 2023

Start już 5 sierpnia o 12:00

Dołącz do naszego niezwykłego wydarzenia - dziewiątej edycji eXtremalnego Biegu Godzinnego! Już teraz przygotowujemy się na kolejne zapisy i czekamy na Wasze chęci do udziału w tym unikalnym biegu. Wyruszysz w wyzwaniu, w którym każdy z uczestników stawia czoła podobnemu zadaniu - niezależnie od tempa, wasz wysiłek potrwa tyle samo na trasie.

Start odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku, w samo południe, na piasku i wśród letniego chłodzenia. Będzie to niezapomniany moment, który z pewnością okaże się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także niezwykłą przygodą.

Betonowe medale

Po zakończeniu biegu czekają na Was wyjątkowe i ciężkie medale z betonu. Wciąż dopracowujemy ich formę i staramy się zapewnić coś wyjątkowego, co będzie dumnie wisiało na Waszych szyjach. To symbol triumfu i wyróżnienie za wasze wysiłki.

Tylko godzina

Przeżyj emocje jednego kilometra i jednej godziny, które będą stanowiły główne wyzwanie tego biegu. Dystans do pokonania składa się z pojedynczego okrążenia, a to od Was zależy, ile okrążeń uda Wam się ukończyć. Niezależnie od tego, co osiągniecie, całe wyzwanie skupia się na jednej godzinie. Po upływie 60 minut, konieczne jest tylko ukończenie już rozpoczętego kółka, czyli uzupełnienie pokonanego dystansu do pełnego kilometra. To niezwykła szansa dla każdego, kto jest w stanie przebyć 1 kilometr w ciągu całej godziny. Niezależnie od poziomu umiejętności, to wydarzenie jest dla każdego!

Ognisko

Po zakończeniu wyścigu zapraszamy Was na wspólne ognisko. To idealna okazja, aby odpocząć i podzielić się wrażeniami z innymi uczestnikami. Kiełbaski będą czekały, aby zawisnąć nad ogniem i dostarczyć Wam dodatkowych przyjemności.

Dołącz do uczestników

Dołącz do naszego wyjątkowego biegu i stwórz razem z nami niezapomniane chwile pełne sportowej pasji, wytrwałości i wspólnoty. Zapraszamy do eXtremalnego Biegu Godzinnego 2023!

Zapisy

Warto już teraz zdecydować się na udział, gdyż dotychczasowe edycje wyczerpywały ustalony limit uczestników.

ZAPISY

B9. eXtremalny Bieg Godzinny - XBG 2023

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2017
by

Na stronie przebywa: 14 Online

Pokaż liste